Jump to content

fryyc

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About fryyc

 • Birthday 11/23/1972

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  BrowarGdynia
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  ponad 150
 • Miasto
  Gdynia

Kontakt

 • Imię
  Tomek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. robisz na tej wędzonej z Bruntala?
 2. 100% pszenicy ?? Co Ty tam za piwo robisz??
 3. pytanie : czy to chodzi o wersje z abonamentem rocznym?
 4. fryyc

  Briess.bsmx

  poszukuję słodu cherry od Briess w BS2 , myślołech że tu będzie
 5. jutro wysyłam DPD paczuszkę ( 2x 0,5l)
 6. wziąłem się i zapisałem :-)
 7. Faktycznie w Gdańsku całkiem miło było , w sumie też dowiedziałem się kilku ciekawostek, które przydadzą się w robieniu lepszych starterów. Oczywiście w Gdyni obecność obowiązkowa.
 8. Generalnie widzę że BA nadal boryka się ze starymi problemami, ja zakończyłem zakupy właśnie z tego powodu nie pamiętam już kiedy. Fakt - tych pudełek nie da się niczym zastąpić i są genialne ALE czas realizacji był masakryczny. Z TB jakoś nie mam problemów - załatwiają mnie dość szybko, resztę kupuję na miejscu.
 9. Ależ ty szybki synu jesteś , maratończyk no!
 10. 1. Elroy - Tomek (sobota) 2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota) 3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota) 4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota) 5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota) 6. Qxa - Adrian (piątek + sobota). 7. wyvern - Marek (piątek + sobota) 8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota ) 9. maku13 - Maku (piątek i sobota) 10. DonZ - Maciek (sobota) 11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota) 12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota) 13. Voitas - Wojtek (sobota) 14. Czejen - Radek (piątek i subota) 15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota) 16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota) 17. Goral89 - Mateusz
 11. cholender właśnie już tego nie ma , zlałem górę do zlewu , posmakowałem no i nie ma kwasowości więc zakładam że to nie zaraza , cóż zobaczymy, najwyżej sam spiję 2 skrzynki haha, załączam drugie ale chyba równie nieczytelne.
 12. cześć właśnie mam ciekawostkę przy starterze wyeast Bohemian Lager. Skończył się WES więc dwa dni temu dodałem proszku i wody w stosunku 1:10. Wszystko pracuje, niby jest OK , nie śmierdzi, nie jest octowe ALE mam dziwny nalot , kiedy pomieszam on się nadal trzyma , choć w formie małych kropeczek. Cóż to jest : zaraza czy powrót do proszku ( ekstrakt w proszku) .
 13. miałem to samo.Moją nie ruszyła. po tygodniu zadałem suche, niestety to niewiele pomogło. po dwóch wylalem kwas mimo tego ze piwo było dolniakiem , stało w lodówce. Nauczka że trzeba zawsze robić starter zwłaszcza przy tak starych drożdżach. samo puchniecie to dla mnie lepszy12 dni ( miesiąc za dzień) a potem jeszcze starter. zdarzyło mi się że jakieś tam też z wyprzedaży wogóle nie ruszyły to też poszły do kibla. Z rocznymi drozdzami to już ryzyk ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.