Jump to content

Marcin_wc

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Lesia
 • Rok założenia
  2005
 • Liczba warek
  44
 • Miasto
  browar latający

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie jestem pewny, ale wysyłka butli z gazem może być bardzo droga.
 2. Po remoncie mam 4,7 kW na kuchence, a dwoje dzieci i pięć rowerów w mieszkaniu, więc nie mam już gdzie składować niepotrzebnych rzeczy.
 3. Odstąpię skrzynki, Warka, Żywiec, Heineken i Ciechan. 8zł za sztukę
 4. Sprzedam taboret gazowy z reduktorem i butlą. Taboret taki jak w CP. Jako bonus mogę dodać garnek emaliowany 40l z lekko obitą pokrywką. Gazuw butli jest tak z 30% Cena 150zł
 5. Właśnie tego nam brakuje, przecież życie jest teraz za proste. Wprowadźmy więcej przepisów.
 6. Gdzie to można kupić i czy butle są takie same?
 7. Czy nie powinno być humulen zamiast humulina i kohumulon zamiast kohumulina?
 8. Bes sensu ten pomysł, piwo z taką ilością martwych drożdży nie będzie zbyt trwałe smakowo. Słodkość piwa możesz uzyskać z innego źródła niż smak miodowy. dodanie płynnego miodu do kufla, tak jak soku wydaje mi się najprostszym i najlepszym rozwiązaniem.
 9. Największa strata czasu, to robienie rzeczy zbędnych. Ja nie robię nic zbędnego, robię to, co mnie jest potrzebne jak już zauważyłeś. Zgodnie z Twoimi przekonaniami powinieneś wylać ten nadwęglan, bo jedynym efektem byłby zysk czasu.
 10. Lepiej się skupić na każdej części. NIkt tu nie napisał, że przykłada się tylko do czystości butelek. Oczywiście warto pisać jakie są priorytety w czystości i wtedy każdy może sobie wybrać jak bardzo mu zależy. Płuczesz nadwęglanem, czyli też dezynfekujesz. Dla mnie łatwiej jest wsadzić 50 butelek do piekarnika niż każdą z osobna płukać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.