Jump to content

kruszka49

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kruszka49

 • Birthday 06/06/1987

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Brunatny
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  35
 • Miasto
  Bełchatów
 1. Kapslownicę, jeśli aktualne. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 2. Jeśli jednak by się rozmyślił to jestem chętny. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 3. Jeśli jeszcze aktualne to chciałbym zarezerwować. Odezwę się na PW. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 4. Oddam bezzwrotne butelki o pojemnościach 500 ml. Większość jest z etykietami, wszystkie były płukane od razu po opróżnieniu butelki. Co do ilości to będzie tego pewnie w okolicach 70 butelek. Oddam za darmo, aczkolwiek jakieś domowe piwo zawsze chętnie przyjmę w podzięce
 5. Tutaj jest taka skala - http://www.piwo.org/files/file/23-skala-na-fermentor/ Tylko sprawdź wymiary swojego fermentora. W komentarzu masz podane dla jakiego została sporządzona.
 6. taką alfę jak z drugiej aukcji mam i z powodzeniem stosowałem kilkadziesiąt warek' date=' acz czasochłonność jest zbyt duża i w końcu kupiłem porkerta (właściwie to sfinksa)[/quote'] Dzięki. Wychodzi na to, że nie ma jednak co oszczędzać. Także pozostaje najtańszym sensownym pokert, a właściwie teraz sfinks.
 7. I takie śrutowniki wystarczą? Ich wydajność też dla śrutowania na warki na 20l? Zamierzałem zakupić sobie porkert'a ale tutaj cena jest atrakcyjniejsza dla nadwyrężonego ostatnio portfela.
 8. Wężownica od schładzarki od piwa 11m, rurka fi 8mm http://allegro.pl/destylator-chlodnica-wezownica-bimber-spirala-i1940517217.html. Wiem, ze wiele osób poszukiwało chłodnicy. Na razie cena b. dobra bo 11,50 zł. Sam bym ją licytowal gdyby nie to, że zwinąłem sobie z miedzi.
 9. Tani kociołek tzw. "lidlowski" w niezłej cenie. http://allegro.pl/kociolek-garnek-elektryczny-nahrath-praktina-i1900985562.html
 10. Znalazłem warnik 30l w dobrej cenie: http://allegro.pl/warnik-do-wody-stalgast-30l-i1811887803.html. Sam zastanawiam się czy nie sprawić sobie takiego, gdyż mój kociołek z lidla jest trochę poobijany. Koledzy myślą, że do naszych celów się nada?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.