Skocz do zawartości

blasterr

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. blasterr

  Spotkanie piwowarów w Wyłudkach

  na tej mapie po przełączeniu na satelitę marker Czesława tkwi gdzieś w lesie. Albo szpilka jest wbita niedokładnie, albo druga opcja: od czasu wykonania zdjęć dla google nasz kolega wykarczował spory kawał lasu i postawił domek. Ale dostałem instrukcję na PW więc jakoś dojadę. Niemniej jednak jeśli nie dojadę do 15.00 to zacznijcie mnie szukać w okolicznych lasach.
 2. blasterr

  Spotkanie piwowarów w Wyłudkach

  Dołączam się do pytanie o wskazówki dojazdu. Ewentualnie czy mógłbyś zapodać jakąś mapkę z googla z oznaczeniem miejsca?
 3. blasterr

  Spotkanie piwowarów w Wyłudkach

  Właśnie też chciałem zapytać na którą się zjawić? A tak w ogóle to zapowiada się niezła impreza w licznym gronie. PS. My zrobimy babkę ziemniaczaną.
 4. blasterr

  Spotkanie piwowarów w Wyłudkach

  Ja ma jeszcze pół skrzyneczki Witbiera, a jutro lub w poniedziałek butelkuję Kolscha - w każdym razie coś co ma być Kolschem. A co z tego wyjdzie zobaczymy 10.07.
 5. blasterr

  Spotkanie piwowarów w Wyłudkach

  Może coś do konsumpcji by się dało zorganizować: świnka, baranek, albo chociaż jakieś veprove koleno?
 6. blasterr

  Spotkanie piwowarów w Wyłudkach

  Witam! Po wypadzie do Żywca stwierdziliśmy z żoną że nie można marnować żadnej okazji żeby spotkać się w piwowarskim gronie. Także na pewno będziemy - sami albo z córeczką
 7. blasterr

  szczotka do mycia butelek

  Wyciągnąłem właśnie 8 skrzynek zeszłorocznych butelek. 90% było płukanych kilkukrotnie gorącą wodą zaraz po wypiciu piwa. Wyglądają ekstra. Czyściutkie, bez żadnych smug czy innych śladów życia. Czy uważacie że takie butelki wymagają jeszcze dopieszczenia jakąś chemią, czy wystarczy po prostu woda z płynem i gorący piekarnik na 45 minut?
 8. blasterr

  Pierwsze piwo zacierane

  Witam Forumowiczów! Szykuję się do pierwszego zacierania i zbieram informacje. Do próby jodowej zamówiłem wskaźnik z BA. Chciałem sobie zrobić sam płyn lugola, ale najpierw sprawdzę tego gotowca. Jodyna to roztwór spirytusowy a Lugol to roztwór wodny. Jak dostanę wskaźnik z BA to porównam jego działanie z jodyną na kartoflance, albo tanim jogurcie, he he. Pozdrawiam. I pamiętajcie: Pijmy wszyscy płyn Lugola bo to ruska coca-cola.
×