Jump to content

maxhot

Members
 • Content Count

  767
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About maxhot

 • Birthday 04/20/1967

Kontakt

 • Imię
  malionek

Piwowarstwo

 • Miasto
  kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Serwowit Serwatka po odebraniu ricotty Cukier – 2-5 % masy serwatki Drożdże piekarnicze – 0,1% masy serwatki Dodatki typu rodzynki, miód, szałwia, mięta Przygotowanie: Wsypać i wymieszać cukier i ponownie podgrzać do temp. ok. 95oC. Utrzymać temp. przez 10-15 min. Po tym czasie serwatkę należy przelać do czystego naczynia przez gęstą tkaninę lub sito. Schłodzić do temperatury ok. 20 C. Wlać do serwatki rozczyn drożdży (zmieszane z małą ilością wody i cukru). Całość dokładnie wymieszać i odstawić w ciepłe miejsce na ok. 6-8 godz. Po
 2. Jak można dla siebie robić cydr z koncentratu który ma sporo konserwantów.Taki cydr to można kupić w sklepie dla siebie zawsze powinno się robić naturalny, :-) są tacy którym wszystko jedno czym się napychają.
 3. Ja przy warce 40 litrów mam grzałkę 2 x 2 KW,jeśli instalacja jaką masz zamiar budować będzie sterowana prze sterownik to kup z większą mocą zapas nie zaszkodzi.Trzeba pamiętać o stratach ciepła w czasie podgrzewania,lepiej mieć więcej niż za małą moc grzewczą.
 4. jak udaje ci się utrzymać odpowiednią temperaturę, jest jeszcze ciepło.
 5. Oto wczorajsza metamorfoza Wędzisz generatorem dymu?
 6. Sporo kasy jak za zawiadomienie, przynieśli ci w zębach.:-) Gdzie kupowałeś towr?
 7. maxhot

  pompa do piwa

  Nie mam czasu sprawdzać czy ktoś tego już nie podawał.Do kupienia jest 5 pomp cena 480. http://allegro.pl/po...4338786484.html
 8. Połączyłem wedle schematu który dał Shooter i wszystko działa, można zamiast kostki kable zlutować.
 9. Mam pytanie czy ktoś instalował taki sterownik temperatury, pomocy nie znam się na tym jak to podłączyć! http://allegro.pl/termostat-tt-1-nastawa-45-do-125-c-i4261078802.html
 10. Więcej by sprzedali w detalu ale po co się rozdrabniać i obsługiwać małe zamówienia.Moim zdaniem 10 sztuk to nie jedna i takie zamówienia powinni realizować, nic innego jak tylko upierdliwość ludzka.
 11. Do tej pory wędziłem w beczce ale jest mało miejsca i przyszedł czas na większą wędzarnie.Pytanie czy można do budowy użyć płyt HDF, dodam że wędzarnia będzie obita blachą nierdzewką. Pytanie czy zza tej blachy jednak nie będzie się coś wydostawać z tych płyt?
 12. A nierdzewka się nadaje?
 13. Interesuje mnie podłączenie tej instalacji w tej puszcze.Kable z grzałki+kabel z czytnika+zasilanie łącze razem do kupy?
 14. Jeszcze jedno jaki regulator temperatury proponujecie.
 15. Jaką proponujecie grzałkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.