Jump to content

Krissus

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krissus last won the day on May 20

Krissus had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krissus's Achievements

 1. Witam mam pytanie na jakiej wysokości w stozku dać zawór wyjściowy do sposzczania piwa? Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
 2. Średnica otworu jest 0.70mm
 3. Grobosc jest 0.62mm nie jest elastyczna. Ewentualnie mogę zrobić pod nią większą kratownice wspornik
 4. Witam Robert a co potrzeba jak coś niedużego to ogarnę? Taka siatka będzie odpowiednia na fałszywe dno czy za drobna?
 5. Witam serdecznie za mną pierwsza warka z kitu😁 🍻 I chciałbym zrobić sobie sprzęt z nierdewki mam możliwości jestem spawaczem na codzień spawam nierdzewke szukałem w internetach jakichś rysunków technicznych coś tam znalazłem ale nie ma to jak zapyta doświadczonych piwowarów i poprosić o pomoc w budowie. Udało mi się kupić 2 kegi 50l za dość małe pieniądze i pomyślałem że mogą mi posłużyć jako baza z jednej kegi chce zrobić Kadzi zacierni filtracyjna na grzalki z fałszywym dnem z blachy preforowanej 1mm otwór. Tylko zastanawiam się co będzie lepsze mnieszadlo z silnikem czy wkład (kosz na słód) i pompa z obiegiem?. Z drogiej kegi Kadzi warzelna z grzałka i chłodnica do tego chciałbym zbudować fermentator stozkowy od zera i mam parę pytań czy kąt stożka 70 stopni jest Ok będą 2 zawory kulowe jeden przelotowy drugi spustowy troszkę wyżej 1/2 cala czy czy 3/4 będą lepsze? Na co zwrócić uwagę przy budowie z praktycznej strony. Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.