Skocz do zawartości

quraqus

Members
 • Zawartość

  218
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Tyczyńska Zagroda
 • Rok założenia
  2011
 • Miasto
  Tyczyn

Kontakt

 • Imię
  Piotr
 • Komunikator
  brak
 • Strona www
  http://www.alepiwo.pl
 • Skype
  brak

Ostatnie wizyty

1080 wyświetleń profilu
 1. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Ekstrakt słodowy jasny jest w ciągłej sprzedaży, czekamy na pszeniczny, ma dotrzeć lada dzień. Pale ale nie wiem kiedy będzie
 2. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Zarówno EKG, jak i Fuggles już mamy, w najbliższych dniach będą konfekcjonowane i pojawią się na sklepie.
 3. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Przelewy powinny działać (przynajmniej u mnie są). A co do dzisiejszej akcji na FB to zgadza się jest takowa jeszcze do półncy.
 4. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Na dzień dzisiejszy jest już Iunga, kolejne chmiele myślę że za około tydzień może dwa.
 5. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  FM40 nie mamy i mieć nie będziemy bo zostały wycofane z oferty FM, ale polecam FM41
 6. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Wygląda na to że wszystko działa jak należy, przez cały dzień spływają zamówienia i widzę że przy zamówieniach powyżej 100 zł kurier InPost jest za 0 zł Akcja trwa do północy. Dokładnie tak jest.
 7. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Już jest dostępny.
 8. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Iunga będzie dopiero w piątek popołudniu, albo w poniedziałek rano, ale za to ze zbioru 2017
 9. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Słód Maris Otter będzie prawdopodobnie na sklepie już w czwartek po południu.
 10. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Szanowni klienci, zamówienia zrobione w okresie 29.11.2017 i 30.11.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem Inpost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost do 29,9 kg (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto . Serdecznie zapraszamy!
 11. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  W sprzedaży już jest Wyeast Belgian Lambic Blend
 12. quraqus

  quraqus

 13. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Tak przeglądam ostatnio forum i widzę, że muszę uzupełnić jedną ważną informację. Już od kilku miesięcy mamy taką opcję wysyłki: Przy zamówieniu o wartości powyżej 230 zł i wadze do 29,90 kg przesyłka kurierem InPost- GRATIS (Ta opcja wysyłki będzie aktywna co najmniej do końca Października)
 14. quraqus

  Alepiwo - promocje i nowości.

  Dziękuję Wam wszystkim za opinie, cieszę się że spełniamy Wasze oczekiwania, miło że ktoś to widzi i docenia. Chciałem tu odpowiedzieć na kilka pytań które wcześniej padły: Chmiele nasze pakowane są w opakowania wykonane z wysoko barierowej metalizowanej folii, wykończone z zewnątrz papierem. Opakowania są zgrzane i hermetyczne (nie ma wymiany powietrza) struna natomiast jest dodatkową opcją ułatwiającą zamknięcie gdyby ktoś nie wykorzystał na raz opakowania. Jednak nie zalecam dłuższego przechowywania tak zamkniętego chmielu (przez strunę jest wymiana powietrza), Jak chcecie dłużej przechowywać już napoczęte opakowanie lepiej jest je zgrzać (nawet żelazkiem). Chmiele w magazynie przechowujemy w opakowaniach zbiorczych (producenta) w temp poniżej -10oC natomiast po rozsypaniu na opakowania 50g i 100g są przechowywane w lodówkach (temp 0-5o C max). (Sam używam tych chmieli w domu i nie widzę spadku jakości nawet po kilku miesiącach przechowywania.) Co drożdży płynnych to staramy się je maksymalnie zabezpieczyć przed wpływem wysokiej temperatury: są pakowane w styropian (FM) piankę i metalizowane torebki (WLP). Nie wysyłamy drożdży płynnych przed weekendem (żeby gdzieś nie leżały na magazynach kuriera dłużej niż jest to konieczne). Dziękuję za wszystkie uwagi dotyczące oprogramowania, niestety jest ono jakie jest i pomimo, że co jakiś czas modernizujemy je, to pewne rzeczy wymagały by jednak zupełnej zmiany oprogramowania. Nie mniej jednak wszystkie uwagi zbieram i co tylko będzie możliwe będę starał się dostosować do Waszych potrzeb.
×