Jump to content

Keneth

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak mi powiedział koleg który pracuje w tyskim browarze a on wie najlepiej co dolewają.
 2. Podczas mojej wycieczki w browarze Tyskim na pytanie ile kosztuje wyprodukowanie jednej butelki piwa odpowiedz 70gr. Zapytałem ile czasu zajumowało mi zrobienie gotowego piwa od warzenia do butelkowania kiedyś czyli jak browar był państwowy a teraz jak jest prywatny.Odpowiedz była ż obecnie skrucili czas o połowe w stosunku do tego gdy browar był państwowy. Mało tego kiedyś kolega który pracuje w Tyskim browarz spotkał mnie w sklepie jak kupowałem gronie.Powiedział mi po co kupujesz ten syf pytam dlaczego syf powiedział że dolewaja spirytus.Dodał że tak się spieszą żeby zalać rynek piwe
 3. Pytanie czym dezynfekujecie pojemnik w który będzie przechowywana gęstwa.
 4. Oferta kapsli z BA nie ma nic w opisie więc jak poznać któer to miękie.Jeszcze jedno czy do kapslownicy GRIFO ma znaczenie jakiej twardości kupuje kapsle.
 5. Taki śilnik do śrutownika będzie dobry ?.
 6. Czyli kiedyś piwo się nie psuło tak tylko jest teraz w 21 wieku nastały anomalia.
 7. Stosujecie różnego kalibru chemiczne paskudztwa ciekaw jestem jak sobie radzili z utrzymanien sterylności wiele wieków wstecz.Mieli tylko beczki dębowe a stal kwasoodporna wtedy była Sci-Fi.
 8. Na tej stronce jest tyle tych silników że nie wiem który kupić i bedzie ok.Pomocy panowie jaki będzie dobry wole być pewny że kupie ten odpowiedni. http://www.akcesoria-cnc.pl/
 9. Na Allegro jest cała masa silników 24 V DC za małe pieniądze ale pewnie są za słabe.Ma ktoś jakieś propozycje tani śilnik na mieszadło.
 10. Kapilary to pewnie o to chodzi. http://www.manometry24.pl/pl/katalog/oslony_termometryczne
 11. Ten silnik to jest od tylnich wycieraczek ?.
 12. Wiem a pytanie było do Jejskiego jaką pompe używa chciałem znać jego wybór.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.