Jump to content

ytawozsym

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ytawozsym

 1. Czyli ewidentnie do wylania, tak? Czy spróbować i jeśli będzie dobrze smakować to butelkować?
 2. Czy to infekcja? To dopiero moja piąta warka, jeszcze się nie spotkałem z takim widokiem.
 3. Hej, Oddam mix 40 butelek brązowych 0,5 litra, głównie Kormoran i Gościszewo. Butelki wypłukane po spożyciu. Odbiór osobisty w Bydgoszczy.
 4. Hej, czy taki widok na dnie fermentora to oznaka, że drożdżom za zimno? Drożdże zadane w sobotę, pierwsze dwa dni intensywnie bulgało, teraz bardzo rzadko. Styl to IRA, suchary S-04, w piwnicy ok. 15 stopni. Przenieść do domu (ok. 21 stopni)?
 5. Kolejne pytanie zielonki - czy brak piany podczas rozlewu o czymkolwiek świadczy?
 6. Hej! Co lepsze do filtracji, wkład filtracyjny z browamatora czy wężyk z oplotu? Cena podobna, bo u mnie w leroy wężyk ok.21 zł. Wkład taki mam na myśli: https://browamator.pl/kadz-filtracyjna-wklad,3,3,1353 Szukałem na forum, ale nie znalazłem, może ktoś podrzuci ewentualnie link tematu.
 7. Cześć wszystkim! Zaczynam swoją przygodę z domowym piwowarstwem Pierwsza warka z brewkitu kończy fermentację, na dniach rozlew do butelek. W międzyczasie czytam książkę Palmera i kompletuje sprzęt do zacierania Pozdrawiam forumowiczów!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.