Jump to content

Lukaszpe

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

About Lukaszpe

 • Birthday 02/17/1987

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Złoty Lucjan
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  22
 • Miasto
  Poznań

Kontakt

 • Imię
  Łukasz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lukaszpe

  Lukaszpe

 2. Kran złoty, butla i reduktor już nieaktualne. Został tylko kran srebrny.
 3. Mam do sprzedania także reduktor pojedynczy - sprawny - 50zł oraz małą butlę co2(1.5kg) - 120zł
 4. Są to krany takiego typu jak w poniższym linku http://allegro.pl/kran-do-piwa-i-inne-nalewak-wysylka-pl-i6832846046.html czyli z kompensatorami:)
 5. Jak w temacie. Mam dwie sztuki. Jeden srebrny, w stanie b. dobrym - 70zł. Drugi złoty, w stanie dobrym - 50zł. Oba są sprawne. Pewnie przyda się im dokładniejsze mycie bo przez długi czas były nieużywane. Najbardziej pasuje mi odbiór osobisty w Poznaniu. Do kranów dorzucam końcówki JG po przewody piwne.
 6. Aktualne. Są używane, więc nie są idealne. Co najważniejsze trzymają ciśnienie, nie mają wgniotów, a gumowe elementy(rączki, dna) są całe nieuszkodzone. Mi nie sprawiały żadnych problemów. Można spokojnie lać w nie piwo, jednak z pewnością przyda im się jeszcze dokładne mycie i dezynfekcja, żeby warka się nie zmarnowała. Dzisiaj je sprawdzałem i zauważyłem, że w jednym brakuje o-ringu na zaworze od gazu, ale dokupienie takiej uszczelki nie powinno stanowić problemu. Stan najlepiej ocenić osobiście skoro jesteś z Poznania. Wstępnie je dla Ciebie rezerwuję. Podjechać zobaczyć można jutro najpóźniej do 13 i w sobotę najpóźniej do 11, w niedzielę do ok.13. Daj znać na PW jak Ci pasuje. Pzdr
 7. Cena do rozsądnej negocjacji, szczególnie jeśli ktoś by chciał większą ilość sztuk na raz.
 8. Cena do negocjacji. Podaj swoją propozycję w temacie. Wysłać też mogę po uzgodnieniu szczegółów wysyłki.
 9. Cześć, sprzedam chłodnicę zanurzeniową. Używana, kupiona w BA podaję linka - http://www.browamator.pl/chlodnica-zanurzeniowa-browamator-inox-215,3,5,2430. Cena 90zł. Tylko odbiór osobisty na terenie Poznania.
 10. Cześć, mam do sprzedania 6 sztuk kegów pepsi. Cena 170zł za sztukę. Najlepiej odbiór własny w Poznaniu. Mogę ewentualnie gdzieś podrzucić w obrębie Poznania. Mogę też wysłać, ale mam mało wolnego czasu, żeby ogarnąć wysyłkę, więc może to trochę potrwać.
 11. Witam. Sprzedam 2 sztuki kegów pepsi. Cena 130zł za sztukę. Tylko odbiór własny w Poznaniu. Mogę ewentualnie gdzieś podrzucić w obrębie Poznania.
 12. Cześć z pewnych względów zostałem bez kapslownicy, a mam jutrio piwo do zabutelkowania. Jeśli ktoś z Poznania, lub okolic zechciałby mnie poratować to proszę o kontakt na priv. Pzdr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.