Jump to content

Nowicjusz

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nowicjusz

  1. Dziękuję Panowie. A możecie mi powiedzieć co to jest to czarne, którego mam tylko jedną sztukę? To jest pływak? Da się to dokupić albo zastąpić np. kulką?
  2. Dzień dobry, Bardzo proszę o pomoc w wycenie. Dostałem w spadku taki mały zestaw. Z tego co wiem od kiedy całość była ostatni raz używana to wszystko działało (impreza rodzinna). Czy mogli by Państwo mimo wszystko podpowiedzieć coś w kwestii tego czy zestaw jest kompletny i ewentualnie wycenić "pi razy drzwi"? Kolor czerwony to jeden zestaw. Tak jak na obrazku wewnątrz jest jeszcze jedna uszczelka ale nie wyciągałem jej. Rozebrałem to wszystko (oprócz jednej uszczelki) żeby wyczyścić. Najbardziej interesuje mnie co to jest to czarne z tworzywa (trochę jakby guma, albo ma taką powłokę), które wchodzi do trzpienia (teraz są chyba kulki (zawór zwrotny?)) Mam drugi zestaw w którym brakuje tego właśnie plastiku (pływaka?). Na ile mogę to wycenić? Na drugim zdjęciu jest reduktor. Nie czyściłem, jest taki jak był. Trzecie zdjęcie to dwie rurki zbrojone. Na jednym końcu jest taki gumowy "ustnik" (przypomina kształtem) i w nim jest jedna dziurka, jakby od szpilki (tak ma być?) Jedyne czego może brakować to właśnie tego czarnego pływaka (?) plastikowego (chyba, że ma być tylko w jedym). Zdjęcie nr 1: https://ibb.co/gykL5tM Zdjęcie nr 2 (reduktor Cornelius, typowo piwny z tego co znalazłem): https://ibb.co/VHRphky Zdjęcie nr 3 i 4 (przewody zbrojone, bezpieczne, do żywności 8mm i.d. x 13,5mm; długości 180 cm i 130 cm): https://ibb.co/N3CWLkM https://ibb.co/ZWxtm6w
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.