Jump to content

npmat

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  In progress...
 • Rok założenia
  2015
 • Liczba warek
  5
 • Miasto
  Tyniec Mały
 1. Temat dogadany z kolegą Maryush, czekam na keg.
 2. Widziałem, ale u tego sprzedawcy nie do końca wiadomo co przyjdzie. Może być lekkie zgięcie, a może też być wygięty cały górny kołnierz, a chce żeby to jakoś wyglądało. Ostatecznie jak nikt nie będzie miał na zbyciu, to kupię u niego, tą droższą wersje.
 3. Potrzebuję zakupić KEG 50l (nie gumowy), koniecznie EURO. Najchętniej w okolicach Wrocławia, ale mogę też wysłać kuriera w inne miejsce. Niestety poza jedną ofertą na allegro nic nie mogę znaleźć.
 4. APA Calypso+Jaryllo (grisza) Wygląd i piana: Piwo dosyć klarowne, kolor złocisty. Piana średnio i drobnopęcherzykowa, długo się nie utrzymała. Aromat: Od razu wyczuwalne owoce, cytrusy oraz jabłko, gruszka Smak i odczucie w ustach: Wysycenie średnie, wyczuwalna przyjemna, dość wysoka goryczka. Niestety aromaty które na początku są tak ładnie wyczuwalne, w smaku jakby ginęły, chociaż pod koniec bardziej występowały. Podsumowanie: Przyjemne piwo, które zakakiwało falami
 5. Dziękuję za recenzje, w tym piwie kolor pomineliśmy całkowicie, było ono chmielone na zimno. Dałbym sobie rękę uciąć że podawałem IBU, ale cóż, może zapomniałem... aż jutro sprawdzę. A datę rozlewu rzeczywiście pominąłem - poprawię się rozlewane było 08.09.2015.
 6. Ja właśnie niektóre swoje piwa klaruje mchem, ale nie wychodzi aż tak ładnie, chociaż rzeczywiste te 4 miesiące zrobiły swoje.
 7. Equinox APA (grisza) Wygląd i piana: barwa jasno złota, bardzo ładna klarowność, piana drobno i średnio pęcherzykowa, dosyć szybko opada, ale zostaje do końca cienka warstwa Aromat: piwo prawie 4 miesiące po zabutelkowaniu, więc aromaty raczej uleciały, ale czuć las, żywicę, nuty herbaciane, trochę diacetyl, Smak i odczucie w ustach: goryczka spora, ale połączona z nutami herbaty (fajnie zgrane), w tle owoce, lekkie, raczej wytrawne, jak dla mnie trochę zbyt mocno nasycone Podsumowanie: bardzo fajne piwo, do końca przyjemnie się pije, zaskoczyła mnie pozytywnie klarowność i goryczka
 8. To ja się jeszcze dopisałem na 2 sztuki.
 9. To i ja dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłem depozyt. Wziąłem APA Calypso+Jaryllo (grisza) oraz Equinox APA (grisza), a zostawiłem swoje dwa piwa Sicalafon IPA (kolorem nie przypomina IPA...) i Lata Smak (Simceo, Citra Summer Ale) Lista wygląda następująco: 1 x Polskie Pale Ale (kyniekk) 1 x 'Pils Ale' (kyniekk) 1 x Pils czeski (pedrobeer) 1 x Koźlak wędzony (Undeath) 1 x Bitter (Undeath) 1 x Coffe Stout (Ludiwitom) 1x APA 12,3 Centannial+Citra (grisza) 1x Grodziskie (Gąska) 1x Eldridge Pope 1896 LTS (Light Tonic Stout) (browar radwanicki) 1x William Younger Bg 1868 (browar radwanicki
 10. Mi się już nie chce może ktoś wie gdzie we Wrocławiu można kupić takowy garnek? Byłem na Bielanach i nigdzie nie ma, w necie też znaleźć nie mogę.
 11. Witam, jak w temacie, poszukuję garnka 30l lub 40l bez uszkodzeń i tylko z odbiorem osobistym we Wrocławiu lub okolicach. Mam juz dość reklamacji na uszkodzenia w transporcie... Pozdrawiam Mateusz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.