Jump to content

BumBum

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BumBum's Achievements

 1. Właśnie pachnie. Mam starSan, VWP, czyściłam nawet domestosem. NaOH odpada na tę chwilę. Nie mam gdzie go bezpiecznie użyć w taki sposób by nie narazić dzieci na ten środek.
 2. Czym myjecie plastikowe fermentory? Próbuje różnych środków, ostatnio kupiłem VWP Coobra i po wyschnięciu wiaderka dalej jest zapach estrów, który z czasem zaczyna śmierdzieć.
 3. Proszę poczytać na początek Wiki na piwo.org https://wiki.piwo.org/Warka_z_procesem_zacierania_słodu Później zadawaj pytania.
 4. Taki "syrop" 🙂 https://youtu.be/bmKij05Y5P0
 5. Działa prawidłowo, zaktualizuj apke.
 6. Racja, nie wiedziałem do teraz co to jest to incognito. W takim razie jak obliczają hop rate? Leja "syrop", trochę chmielu i hop rate (chwyt marketingowy) gotowe?
 7. Ostatnio piłem piwo (raczej sok ;)) z pewnego znanego browaru i na.puszce był hop rate 28g/l Matko bosko, sobie myślę, ile to oni muszą mieć strat przy produkcji. Wyciskają te chmieliny później by mieć mniejsze straty w litrażu brzeczki?
 8. BumBum

  Hello

  Zrób takie piwo by żonie smakowało i będzie git 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.