Jump to content

Kszysztofiks

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About Kszysztofiks

 • Birthday 09/12/1978

Kontakt

 • Imię
  Krzysztof

Piwowarstwo

 • Miasto
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kszysztofiks's Achievements

 1. Mam podobne plany... Jak to wyszło? Co byś zmienił?
 2. Cześć Działam w kuchni na indukcji garnek to 43l, zaczynam gotować to jest 35 litrów ... Chodzi mi po głowie napełnić go na maksa czyli po brzegi... ale obawiam się o płytę indukcji czy wytrzyma ciężar bo waga będzie ciut wieksza... Ktoś coś praktykował w tym temacie?
 3. Co tak nagle się skończyło? Chętnie bym poczytał dalej...
 4. Właśnie miałem założyć podobny temat... Planuje chmielenie ma zimno i plan mam taki: przeleje z burzliwej na cichą do fermentatora z oplotem na dnie którego będę miał chmiel ... Następne po określonym czasie będę butelkować ... A wężyk z oplotem mi to ładne przefiltruje... da to radę czy się zapcha?
 5. Jedyne co mi przeszkadza w moich piwach to osad na dnie butelki... Przez co nie mogę pić z butelki ... A i przy przelewaniu do kufla trzeba zachować pewne procedury... Da się to jakoś "ogarnąć"?
 6. Pomysłem że pokaże jak to jest u mnie... Wykorzystałem resztki wełny z montażu kominka... Przyklejone na stałe... Jak na razie po jednym warzeniu dolna taśma się odkleiła, w planach jest to poprawić przed następnym warzeniem. Działam na indukcji, przed oklejeniem miałem nie wielki problem przy gotowaniu, teraz problemu nie ma.
 7. Jestem z okolic Lublina, druga warka się robi..., Zaraz zacznie się trzecia... Czyli jestem początkującym...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.