Jump to content

Magneto

Members
  • Posts

    189
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by Magneto

  1. A kiedy będą wysyłane metryczki? Czy będą wysyłane również do osób które nie znalazły się w finale?

    Metryczki finalistów będą rozsyłane gdzieś tak za ok tydzień jak się sędziowie z tym uporają, my wyślemy skany arkuszy eliminacyjnych do tych, których piwo nie weszło do finału.

  2. Kiedy podacie punktację i nagrody??

    Punktacja była podana parę postów wyżej, jest tez dostępna na fanpagu konkursu i na stronie pspd http://pspd.org.pl/pagesnews/i-opolski-kpd-za-nami

    Nagrody także były podane na fanpagu:

    Przedstawiamy listę nagród w I Opolskim Konkursie Piw Domowych:

    Smash IPA:

    Miejsce I. 

    500zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    100zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Miejsce II.

    300zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    60zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Miejsce III.

    160zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    40zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Stout Wędzony:

    Miejsce I. 

    500zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    100zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Miejsce II.

    300zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    60zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Miejsce III.

    160zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    40zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Monachijskie Jasne :

    Miejsce I. 

    500zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    100zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Miejsce II.

    300zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    60zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Miejsce III.

    160zł na zakupy w http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    40zł na zakup piwa rzemieślniczego w https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    Sponorami nagród sa:

    stegu - www.stegu.pl

    meedo - www.meedo.pl

    netkoncept- netkoncept.com

    Retro - https://www.facebook.com/Sklep-Monopolowy-RETRO-62337108…/…/

    centrum piwowarstwa - www.centrumpiwowarstwa.pl

     

  3. Zestawienie wszystkich słodów i chmieli w kategorii smash:

    english maris otter citra
    strzegom pale ale columbus
    maris otter pale ale simcoe
    golden promise pale ale amarillo
    strzegom pale ale mosaic
    strzegom pale ale jarrylo
    pilznenski marynka
    monachijski II cenntenial
    strzegom pale ale citra
    pale ale wayerman equinox
    pilznenski galaxy
    pale ale wayerman equinox
    pale ale wayerman citra
    wiedenski bestmaltz simcoe
    bestmalz pale ale Hbc 342
    maris otter pale ale simcoe
    strzegom pale ale chinook
    golden promise pale ale mosaic
    pale ale wayerman mosaic
    pilznenski nelson sauvin
    monachijski waimea
    maris otter pale ale mosaic
    strzegom pale ale equinox
    pale ale wayerman citra
    pale ale optic amarillo
    monachijski mosaic
    maris otter pale ale equinox
    wiedenski galaxy
    pale ale simcoe
    strzegom pale ale mosaic

  4. Rozpoczynamy finał SMASH.

    Do finału przeszli:

     

    1 ALEKSANDER MAJCHERCZYK, SEBASTIAN MROWIEC

    2 ANDRZEJ MILER

    3 ANDRZEJ WÓJCIAK

    4 JEREMY SMITH, JEREMY KARNOWSKI

    5 KACPER RYKIS

    6 KRZYSZTOF KOLASIŃSKI

    7 ŁUKASZ ŚLEDZIŃSKI

    8 MARCIN HASSE

    9 MARIUSZ KARPIŃSKI

    10 MICHAŁ WALEK

    11 RAFAŁ WIECZOREK

    12 SZYMON SYNAK

  5. Listy startowe I OKPD:

    SMASH IPA:

    1 ADAM TRYBUŁOWSKI
    2 ALEKSANDER MAJCHERCZYK, SEBASTIAN MROWIEC
    3 ANDRZEJ MILER
    4 ANDRZEJ WÓJCIAK
    5 BARTŁOMIEJ ZIĘBA
    6 DANIEL JACEK
    7 DAWID ROGOZIŃSKI, MICHAŁ KOSTERA
    8 GRZEGORZ ROSTOCKI
    9 IGOR KONACHIEWICZ
    10 JACEK BŁĘDOWSKI
    11 MARIUSZ KARPIŃSKI
    12 JEREMY SMITH, JEREMY KARNOWSKI
    13 KACPER RYKIS
    14 KRZYSZTOF KOLASIŃSKI
    15 KRZYSZTOF SOLARZ
    16 ŁUKASZ PAWLAK
    17 ŁUKASZ ŚLEDZIŃSKI
    18 MACIEJ OSIŃSKI
    19 MARCIN HASSE
    20 MARCIN TOMALAK
    21 MICHAŁ SZYDLIK
    22 MICHAŁ WALEK
    23 PATRYK BUCHTA, BARTŁOMIEJ KARWAT
    24 PAWEŁ ŻYWIECKI
    25 PIOTR ANTOLIK
    26 PIOTR DOWLASZ
    27 RAFAŁ WIECZOREK
    28 ROBERT WARZECHA
    29 SEBASTIAN PAMPUCH
    30 SZYMON SYNAK
    31 ZENON MAKUŁA

    STOUT WĘDZONY:

    1 ADAM DYMARCZYK
    2 ANDRZEJ SMYK
    3 BARTŁOMIEJ CZARNY
    4 DANIEL JACEK
    5 DARIUSZ PIĘTA
    6 DAWID ROGOZIŃSKI, MICHAŁ KOSTERA
    7 GRZEGORZ RUSINEK
    8 IGOR KONACHIEWICZ
    9 JAN GADOMSKI
    10 KACPER RYKIS
    11 KONRAD KUREK
    12 KRZYSZTOF LUBOCH, PIOT MUSIAŁ
    13 KRZYSZTOF PITUŁA
    14 LESZEK JASIŃSKI
    15 ŁUKASZ GRZYWNOWICZ
    16 ŁUKASZ ŚLEDZIŃSKI
    17 MACIEJ OSIŃSKI
    18 MACIEJ TRZEŚNIEWSKI
    19 MARIUSZ BYSTRYK
    20 MICHAŁ DĄBROWSKI
    21 MICHAŁ PIĄTKOWSKI
    22 PATRYK BUCHTA, BARTŁOMIEJ KARWAT
    23 PAWEŁ ŻYWIECKI
    24 PIOTR CZARNY
    25 PIOTR KOWALSKI
    26 PIOTR WRÓBLEWSKI
    27 RADOSŁAW KUSIEK

    MONACHIJSKIE JASNE:

    1 ADAM ŚMIGLAK
    2 JAN KRYSIAK
    3 KAROL KANIEWSKI
    4 MARCIN TOMALAK
    5 MAREK MAJ
    6 MARIUSZ BYSTRYK
    7 JACEK STACHOWSKI
    8 PIOTR BRZEZIŃSKI
    9 RADOSŁAW KUSIEK
    10 SEBASTIAN KOŁODZIEJCZYK
    11 WALDEMAR PITALA

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.