Jump to content

waldi1

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. Mylisz sie, robiłem piwo na takim sprzęcie. Ciecz ma to do siebie że spływa w dół a nie na boki. Trzeba tylko cyrkulować brzeczke i w pokrywie zamontować zraszacz spiralny.
 2. ja mam 0,7x30 i dodatkowo zakładam taki wór jak na zdjeciu. Nic nie przedostaje się na dno gara. Oczywiście na garze zamontowana jest pompka z aliexpress a cyrkulacja brzęczki jest bezproblemowa. Kup sobie tę pomkę, jest tania i się sprawdza. wydajność nigdy nie zeszła poniżej 65%, srednio 70% można przyjąć.
 3. aktualne? Jeśli tak do podaj na priv telefon. Jutro jestem w krakowie to mogę z 5kg wziąść. Dam piwko:)
 4. wątek stary ale dlaczego to niby brzeczka ma nie przechodzić przez złoże?
 5. WITAM!!! Producent "no-name", pewnie chińczyk a jeśli coś jest "name" to też chińczyk tylko z wybitą nazwą firmy która sprzedaje a nie produkuje te gary. Tutaj masz przykład garnka "name" https://allegro.pl/oferta/garnek-36-l-stal-nierdzewna-stalgast-wysoki-10132906663 który kosztuje 363 PLN. Ten który ja sprzedaje jest indentyczny, taki sam ale tańszy bo nie ma "name" i to jest dokładnie ten https://yatogastro.com/product-pol-10010133-GARNEK-WYSOKI-Z-POKRYWKA-ZE-STALI-NIERDZEWNEJ-36x36M-36-6L.html Tulejka o którą pytasz nie rdzewieje bo jest ze stali nierdzewnej 304
 6. Witam!!! Mam do sprzedania garnek 36 l ze stali nierdzewnej, z tulejką GW 1/2", z podziałką używany tylko raz do sprawdzenia szczelności po zamontowaniu tulejki. Do wszystkich kuchenek w tym indukcyjnych. Pokrywka w zestawie. Kupiłem go 1 rok temu ale w końcu kupiłem elektryczny juz gotowy i zarzuciłem projekt "zrób to sam". Stoi w piwnicy i zajmuje niepotrzebnie miejsce. Cena 220PLN+koszt przesyłki
 7. tak, ma w opisie że jest do indukcji. To jest ten sam garnek co na zdjęciu ale ma wspawaną mufę ze stali nierdzewnej z GW 1/2 cala. Nie używałem go wcale tylko raz zagrzałem w nim wodę jak wspawali mi tę mufe bo chciałem sprawdzić czy jest szczelny i woda nie przecieka. Garnek ma tzw. dno typu sandwich. Zdjęcia zrobię ale dopiero w środę bo mam na drugim mieszkaniu w piwnicy i muszę podjechać. Cena myślę ze 250PLN + koszt wysyłki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.