Jump to content

MłodyAl

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Aktualne? [emoji846] Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
  2. A w którym momencie procesu trzeba go dodać, żeby uzyskać najlepszy efekt? Na etapie gotowania, czy przy chmieleniu na zimno? Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
  3. Cześć wszystkim! Doświadczenie mam niewielkie, no dobra, nie mam prawie wcale, bo zwracam się do was z prośbą o wsparcie w mojej pierwszej warce. Warzę sobie American Pale Ale z zacieraniem i oczywiście chmieleniem na zimno. Dużo myślałem nad filtracją chmielin i ogólnie osadu z mojej Apy i wpadło mi w oczy takie ustrojstwo. Wydaje mi się, że do filtracji dość dobre, ale pewien nie jestem. Stąd moje pytanie. Czy ktoś z was tego używał w tym celu? Czy myślicie, że w ogóle piwo da radę przez to przepłynąć (ciśnienie cieczy)? I czy macie jakąś inną sprawdzoną metodę filtracji? W załączniku filtr z Allegro o którym myślę. Czekam na wasze wsparcie, i Wasze zdrowie! ;)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.