Jump to content

M.P_Etykiety

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Komunikator
  Messenger, Mail, Wiadomości Prywatne

Piwowarstwo

 • Miasto
  Gdynia

Recent Profile Visitors

66 profile views
 1. Promocja! Zamówienia złożone do 13'stego listopada otrzymają zniżkę na etykiety i loga -10 zł Etykieta: 60 zł (cena przed obniżką 70 zł) Logo: 60 zł (cena przed obniżką 70 zł)
 2. Zobacz ogłosznie <- PEŁNE OGŁOSZENIE I WIĘCEJ ZDJĘĆ Etykiety, loga i wizualizacje Cześć! Za 70 zł* zaprojektuje etykiety oraz logo do piw domowych**. Nie będą robione z szablonu więc jest pełna dowolność jeśli chodzi o wytyczne, takie jak: kolorystyka, styl, rozmieszczenie, wymiary etc. Istnieje również możliwość przygotowania plików do druku za 20 zł jeśli takie będą wymagane. Dodatkowo mogę wprowadzić kopię twojego podpisu (w cenie). Za dodatkowe 20 zł wykonam render poglądowy z wizualizacją etykiety na butelce, w przypadku większej ilości etykiet cena wizualizacji to 20 zł + 5 zł za każdą następną etykietę.Cennik:-Logo - 70 zł-Etykieta - 70 zł-Render poglądowy - 20 zł (przy większej ilości etykiet przy jednym zamówieniu, cena to 20zł + 5zł za każdy następny render poglądowy)-Render Reklamowy - minimum 80 zł (Większa dokładność i jakość w porównaniu do rendera poglądowego a także możliwość wyboru otoczenia i ogólnego wystroju sceny)-Przygotowanie plików drukarskich - 20 zł (Nie są wymagane gdy mamy zamiar etykietę drukować na domowej drukarce) -Oferuję także wykonywanie banerów, grafik profilowych etc. na media społecznościowe, cena ustalana indywidualnie na wiadomości prywatnej -Mogę także zająć się drukiem zlecając druk drukarni oferuję: Zlecenie druku, kontrolę jakości wydruku, wysyłkę - koszt to 100 zł + cena etykiet z wysyłką Kontakt oraz szczegóły przez wiadomość prywatną, z wiadomości prywatnej możemy przejść na maila lub messengera °Cena może ulec zmianie w przypadku bardziej skomplikowanego zamówienia, oraz innych szczególnych przypadków.**Przez piwa domowe rozumiem piwa niekomercyjne. W przypadku piw komercyjnych cena będzie wyższa, a wszystkie użyte materiały zdjęcia etc. zostaną dodatkowo podliczone. W takim przypadku jestem w stanie zrobić etykietę stosując wszelkie normy prawne dotyczące etykiet piwa. Bardzo prawdopodobne że w najbliższym czasie do oferty dojdzie wykonywanie korkowych podkładek pod szkło z logiem browaru oraz tabliczek na ścianę z wygrawerowanym logiem browaru, datą założenia i podpisem piwowara, ale musimy ze znajomym który będzie się tym zajmować zrobić jeszcze kilka prób i testów, wstępnie byłby ktoś zainteresowany? Ogłaszający M.P_Etykiety Data 11/03/20 Cena 70,00 zł Kategoria Surowce
 3. Time Left: 1 month and 8 days

  • FOR SALE
  • NEW

  Cześć! Za 70 zł* zaprojektuje etykiety oraz logo do piw domowych**. Nie będą robione z szablonu więc jest pełna dowolność jeśli chodzi o wytyczne, takie jak: kolorystyka, styl, rozmieszczenie, wymiary etc. Istnieje również możliwość przygotowania plików do druku za 20 zł jeśli takie będą wymagane. Dodatkowo mogę wprowadzić kopię twojego podpisu (w cenie). Za dodatkowe 20 zł wykonam render poglądowy z wizualizacją etykiety na butelce, w przypadku większej ilości etykiet cena wizualizacji to 20 zł + 5 zł za każdą następną etykietę.Cennik:-Logo - 70 zł-Etykieta - 70 zł-Render poglądowy - 20 zł (przy większej ilości etykiet przy jednym zamówieniu, cena to 20zł + 5zł za każdy następny render poglądowy)-Render Reklamowy - minimum 80 zł (Większa dokładność i jakość w porównaniu do rendera poglądowego a także możliwość wyboru otoczenia i ogólnego wystroju sceny)-Przygotowanie plików drukarskich - 20 zł (Nie są wymagane gdy mamy zamiar etykietę drukować na domowej drukarce)-Mogę także zająć się drukiem zlecając druk drukarni oferuję: Zlecenie druku, kontrolę jakości wydruku, wysyłkę - koszt to 100zł + cena etykiet z wysyłką (100 zł to naliczana przeze mnie marża)Kontakt oraz szczegóły przez wiadomość prywatną, z wiadomości prywatnej możemy przejść na maila lub messengera °Cena może ulec zmianie w przypadku bardziej skomplikowanego zamówienia, oraz innych szczególnych przypadków.**Przez piwa domowe rozumiem piwa niekomercyjne. W przypadku piw komercyjnych cena będzie wyższa, a wszystkie użyte materiały zdjęcia etc. zostaną dodatkowo podliczone. W takim przypadku jestem w stanie zrobić etykietę stosując wszelkie normy prawne dotyczące etykiet piwa. Bardzo prawdopodobne że w najbliższym czasie do oferty dojdzie wykonywanie korkowych podkładek pod szkło z logiem browaru oraz tabliczek na ścianę z wygrawerowanym logiem browaru, datą założenia i podpisem piwowara, ale musimy ze znajomym który będzie się tym zajmować zrobić jeszcze kilka prób i testów, wstępnie byłby ktoś zainteresowany?

  70.00 PLN

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.