Jump to content

Mateusz Gęsior

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Czyli jak widzę, nie jest tak kolorowo. Może inaczej - z czego korzystacie do zapisywania co warzyliście - kiedy, jak i w jaki sposób? Zerknąłem na rzeczy, które wypisał anteks i wyglądają bardziej na służące do tworzenia bazy przepisów niż do zapisywania kolejnych warek.
  2. Witam wszystkich kolegów - od dłuższego czasu biernie przeglądam forum, bo nie znalazłem takiego pytania odnośnie warzenia piwa, którego ktoś już tu nie zadał - ale jednak nadeszła ta chwila, że i ja potrzebuję drobnej pomocy - nakierowania - mianowicie czy macie jakąś sprawdzoną aplikacje na telefon/PC w której możemy zapisywać w przyjemny i łatwy sposób warki piwa? Chodzi mi konkretnie o zapisywanie zasypu i dodatków, które dodaliśmy do konkretnej warki, czasów na daną czynność oraz zapisywania w kalendarzu daty warzenia? Przeglądałem forum i znalazłem jedynie Brewtarget, ale to raczej aplikacja do zapisywania własnych przepisów, a nie kontrolowania produkcji domowego browaru ;)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.