Jump to content

Poziu

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze dla Was, że nie miałem racji :). Tak jak wspomniałem, mnie się nie udało. Po podaniu adresu do wysyłki kontakt się urwał, pomimo paru prób kontaktu z mojej strony. To, plus atrakcyjna cena na OLX, spowodowało, że zapaliła mi się czerwona lampka.
 2. Raczej lipa. Ja, we wcześniejszych aukcjach, poprosiłem o opcję za pobraniem i kiedy wysłałem mój adres, kontakt się urwał. Może Tobie się uda.
 3. Dzięki za info. To jest czym chłodzić.
 4. Witam Średnica fi 16, to wewnętrzna czy zewnętrzna ?
 5. Dzięki, chociaż znam, wolałabym jednak przeczytać jakieś sprawdzone opinie.
 6. To jest tożsame ? W star sanie czytałem, że nie trzeba spłukiwać, w preparacie z linku, że trzeba.
 7. No niestety, trzeba kranik wkręcać do złożonego filtra. Na szczęście po skręceniu kranik wychodzi idealnie w dół
 8. Używa ktoś środek VWP Coobra do czyszczenia i dezynfekcji? Szukam czegoś na jego temat, bezskutecznie. P.S. Znajdę gdzieś Star San, bądź jakiś zamiennik? Wszędzie niedostępny.
 9. Ta część w pex-sie na którą ma wejść oplot ma 11.5 mm, oplot na zewnątrz ma 12 mm, wydaje mi się, że da radę. W innym przypadku będę kombinował.
 10. Przecięcie z dwóch stron i zapięcie w pex-y będzie mniej czasochłonne niż wycinanie/wyrywanie gumowego węża z jednej strony. Części walały mi się po chacie, gdyby nie to, pewnie też bym wolał gotowca .
 11. Witam Poczytałem trochę tu i tam i niestety nie rozwiało to moich wątpliwości, w związku z tym pozwoliłem sobie odkopać wątek. Chciałbym zrobić system do filtrowania zacieru, wyglądało by to mniej więcej tak: Po wycięciu gumy z wężyka chciałbym do środka wprowadzić spiralę z drutu miedzianego. Skład: wężyk sam oplot, dwa nyple pex, trójnik mosiężny, redukcja 3/4 na 1/2 (chyba chromowane), drut miedziany. Z nypli mogę powyciągać wszystkie uszczelki, nie są potrzebne. Czy użyte materiały, przy kontakcie (tylko podczas filtracji) z zacierem, mogą mie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.