Jump to content

suloskiao

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

  1. Słuszna uwaga, skontaktuję się z nimi, może posiadają jakaś kartę katalogową lub będą w stanie określić grubość. co do warnika, który podlinkował @Pollbull, również wydaje się być solidny. @Rolnik Sam w Dolinie podczas zacierania warnikiem trzeba pewnie często mieszać by nie przywarło, a więc musisz mieć otwartą pokrywę - nie ma z tym problemu? Nie spali się grzałka, bo pewnie będzie pracować mocniej ze względu na straty ciepła z otwartym warnikiem ? https://allegro.pl/oferta/garnek-automat-do-wekowania-dozownik-napojow-50l-9430129923 cena dobra, kwestia czy towar działa bo brak możliwości zwrotu
  2. Cześć, również dołączę się do tematu. Znalazłem taki garnek, służący do destylowania, natomiast po opisie wydaje się być ok. https://allegro.pl/oferta/zbiornik-polerowany-nierdzewny-400x400mm-50l-7975582324 MATERIAŁ Chromonikielina AISI 304 WYMIARY I MASA Pojemność: 50l Wymiary (cm): 400x400mm Waga netto: około 4,6kg Grubość ścianek: 1,2mm Czy ktoś z Was ma doświadczenie z produktami tej firmy? Czy Waszym zdaniem jest garnek nada się do warzenia ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.