Jump to content

Sapcio

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Wilkowice
 • Rok założenia
  2019
 • Liczba warek
  30
 • Miasto
  okolice Leszna (Wlkp.)

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Jakiś link czy tak tylko pierdzielisz z nudów?
 2. To może być to, kaczka z jabłkami smakuje wyśmienicie, golonka z jabłkami też może być super
 3. Dzięki za zmieszczenie, obejrzałem z przyjemnością.
 4. Ja kupowałem bez zakładania konta. Jednak zamawiając faktycznie trzeba wpisać adres na Słowacji. W formularzu są listy rozwijane i nie da się wpisać byle czego. Ja z map google znalazłem i wpisałem jakiś dom kultury czy coś.
 5. Przysyłają piorunem. Ja zamówiłem 21 grudnia, a otrzymałem 28, ale wiadomo, święta. Zamówiłem też smar spożywczy: https://www.bahnik.cz/nahradni-dily-na-narazece/potravinarska-vazelina-diamant-70ml/ Dużo ciekawych porad podaje Lucas Steyn na swoim kanale, np. https://youtu.be/k6kq2QN1oSY Potwierdza, że wersja 35 l niezbyt nadaje się do standardowych warek 20 l z powodu zbyt dużej przestrzeni nad fermentującą brzeczką.
 6. Też miałem takie obawy, jednak nie wysłali na Słowację mojego zamówienia. Musisz tylko w uwagach podać swój adres wysyłki. Dodatkowo jeszcze to samo napisałem w mailu. Co prawda nie przysłali potwierdzenia, ale obyło się bez problemów. Fermzilla plus osprzęt już w garażu. Swoją drogą polskie sklepy odstają od zapotrzebowania. Jak już mają na stanie to brak osprzętu. Trochę też lekceważą klientów. Na pytanie o specyfikację zestawu startowego Fermzilla otrzymałem odpowiedź - "to co na zdjęciu". W końcu nawet to nie okazało się prawdą, bo nie było ball-locków obecnych na zdjęc
 7. Sapcio

  Wyszynk

  Jakiej przejściówki używasz?
 8. Jak oceniasz Eselchen czy warto było zamówić te nierdzewne złączki? Są sporo droższe. Zastanawiam się, jakie wybrać takie, czy zwykłe plastikowe.
 9. Mogę podjechać jutro po godz. 15. Podaj tylko gdzie.
 10. To może wpadnij do mnie w sobotę, będę coś warzył. Info priv.
 11. Sapcio

  Sapcio

 12. Reanimuję wątek. Czy ktoś z okolic Leszna chętny na wymianę piw?
 13. Tak, myślałem o dołożeniu innej grzałki. Na Ali można znaleźć na przykład grzałki z nierdzewki do montażu w dnie po wywierceniu dwóch otworów. Wtedy grzałka znajduje się w zacierze lub brzeczce. Jednak ciekawszy wydaje się montaż okrągłej płytki grzejnej o zbliżonej mocy do oryginału. Trzeba by wyciąć w dnie otwór o średnicy około 180 mm i przykręcić. Jest tam w komplecie uszczelka. Obawiam się czy będzie to szczelne. Chyba jednak sprawdzenie tego mnie ominie, bo zgłosił się kupiec na uszkodzony kociołek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.