Jump to content

husky3000

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2020
 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak na zdjeciu. Nowy Garnek 25 litrów w komplecie z nowym koszem zrobionym przez wszystkim znanego kolegę z naszego forum. Uwarzona jedna warka tak więc sprzęt śmiało można powiedzieć jest nowy . Sprzedaję gdyż buduje następny zestaw. Gar posiada wspawane złącze tri clamp 2" na grzałkę (którą mogę dołączyć) oraz dwie mufy 1/2" w jednej zamocowana osłona czujnika temperatury w drugiej zawór spustowy zakończony złączem quick connect. Wszystko stal nierdzewna. W pokrywie zamocowany zraszacz oraz złącze quick connect. Pomiedzy te zlacza mozna zamontowac pompę i recylkulować. Za niewielką opłatą mam jeszcze nową nigdy nie używaną grzałkę 2000 W. Kontakt na priv.
 2. Sprzedam nowy reduktor z zakutym wężem i zakończonym złączką do połączenie z Jolly. Proszę pisać na priv
 3. Poniewaz widze sporo nie wiadomych informuje ze projekt powstal w oparciu sprawdzoną rzecz w/g tego co zrobili chłopaki z clawhammer.
 4. Widzę ze koledzy w wątku gdzie sprzedje sie rzeczy zrobili sobie pogaduchy. Czy po to jest taki watek? Kosz ma 400 mikronów. Brzeczka ładnie przechodzi. Kosz ma objętość 9,6 litra. Tak więc szanujmy swój czas i różne rozważania proponuje dokonywać w innym wątku. Pozdrawiam wszystkich
 5. tak kosz jest do słodu. Uwarzona jedna warka tak więc sprzet jest nowy.
 6. Tak jak na zdjeciu. Nowy Garnek 25 litrów w komplecie z nowym koszem zrobionym przez wszystkim znanego kolegę z naszego forum. Uwarzona jedna warka tak więc sprzęt śmiało można powiedzieć jest nowy . Sprzedaję gdyż buduje następny zestaw. Gar posiada wspawane złącze tri clamp 2" na grzałkę (którą mogę dołączyć) oraz dwie mufy 1/2" w jednej zamocowana osłona czujnika temperatury w drugiej zawór spustowy zakończony złączem quick connect. Wszystko stal nierdzewna. W pokrywie zamocowany zraszacz oraz złącze quick connect. Pomiedzy te zlacza mozna zamontowac pompę i recylkulować. Kontakt na priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.