Jump to content

Matteo

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli mam kupić płytki i jakąś dechę? Stabilnie to stoi czy trzeba uważać przy mieszaniu? Nie chcę sobie stopić linoleum.
 2. Jak jest możliwość wysyłki do Zakopanego to z miejsca kupuję.
 3. Odświeżam temat, żeby nie zaśmiecać forum. Zamierzam kupić bardzo podobny taboret a konkretnie taki: https://allegro.pl/oferta/f71-p3-taboret-palnik-gazowy-kuchenka-40x40cm-waz-9264303217 Tu pojawia się moje pytanie i problem. U mnie w domu nie ma kafelek tylko linoleum, jak zrobić żeby nie stopiło mi tego linoleum? Czy w każdym taborecie grzeją się nóżki? Może jakąś deskę na wymiar zrobić?
 4. Witam, jestem na etapie kompletowania sprzętu. Czy oferta jest jeszcze aktualna? Rozumiem, że z łatwością podłącze ją do kranu?
 5. To lepiej krócej trzymać w butelce niż dłużej?
 6. Czyli jednak szkodzi piwu tyle wolnego miejsca nad nim? A gdybym zalał te ~10L i zamknął pokrywę to ruszyła by fermentacja?
 7. Trzeba by się jeszcze przyjrzeć fermentorowi. Mianowicie wiadro ma 30L, a jak do niego zalejemy powiedzmy te 7-10L to dużo zostaje "miejsca" na nie jak to nazwać CO2 czy tam powietrze. Sam dołączam się do pytania bo też będę warzyć swoja pierwszą warkę, oczywiście od razu z zacieraniem. No piwowarzy co o tym sądzicie? Czy nie będzie trzeba kupić mniejszego wiadra? Czy jest to bez różnicy dla fermentacji?
 8. Dzięki panowie za odpowiedź. Sprawa jasna kupuję taboret. Wypaczyłem takie coś https://www.olx.pl/oferta/taboret-gazowy-8kw-400-kg-zestaw-gwar36mies-CID628-IDEBjY8.html#4fe5437520 Rozumiem. że bez chłodnicy się nie objedzie?
 9. Witam wszystkich piwowarów. Jeżeli to zły dział to musicie wybaczyć. Zamierzam zabrać się za uwarzenie swojej pierwszej warki, jestem na etapie kompletowania sprzętu. Z powodu małej przestrzeni posiadam w domu takie coś Czy da się na tym coś uwarzyć? Czy lepiej już kupić taboret gazowy? Jeżeli tak to czy taki za 50zł będzie dobry czy trzeba wydać około 150zł? Btw raczej nie ma różnicy czy kupię sprzęt u BA czy twojepiwo itd?
×
×
 • Create New...