Jump to content

mmiilloo

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lodówkę to przy górnej fermentacji to na burzliwa część, potem już chyba nie? Nie wiem jak z dolnej.
 2. A czy w kwestii filtracji, czy wezyk filtracyjny najlepiej się sprawdza, bo wiem że niektórzy stosują np jakieś stożkowe wkłady na wiadro lub worki na cały słód. I jeszcze jedna rzecz która ostatnio przeczytałem czy warto się zaopatrzyć w jakiś sprzęt do napowietrzania brzeczki, podobno zwłaszcza przy piwach o wysokim blg jest to potrzebne?
 3. Mnie interesują warki około 20 litrów dlatego najpierw myślałem o garnku koło 30l ale wiele osób mówi żeby troszkę większy kupić więc ten 36l wydaje mi się że będzie ok.
 4. Jeszcze coś takiego znalazłem https://marxam.pl/zestawy-startowe-zestaw-sprzetowy-piwowar-pro,c274,p4020,pl.html
 5. Widziałem właśnie na forum ofertę na karbowana chłodnice, ale widziałem też posty odnoście tego że najlepiej gładką mieć bo karbowana się brudzi strasznie. Na taką z miedzi nie widziałem oferty ale może słabo szukałem
 6. Witam, już od pewnego czasu noszę się z zamiarem, aby zacząć warzyć piwo w domu. Ostatnio nabyłem nawet książkę Palmera aby teorii nie zabrakło. Chciałbym opinii doświadczonych piwowarów domowych odnośnie sprzętu który planuje kupić. Przy okazji zaznaczę ze nie mam nie wiadomo ile miejsca w mieszkaniu a warzenie chciałbym przynajmniej na początek robić na płycie indukcyjnej. Co do sprzętu to myślę o: -https://esencjesmaku.pl/pl/p/ES-Beer-Geek-Zestaw-startowy-do-produkcji-piwa-z-slodow/1239 -https://allegro.pl/oferta/garnek-36l-indukcja-z-pokrywka-36x36cm-wysoki-yato-8859686025?utm_medium=app_share&utm_source=facebook -https://allegro.pl/oferta/chlodnica-inox-19cm-do-brzeczki-piwa-6mb-fi10mm-9308917927?utm_medium=app_share&utm_source=Facebook Lub - https://esencjesmaku.pl/pl/p/Chlodnica-zanurzeniowa-INOX/1135 Czy coś jeszcze będzie mi potrzebne? Ewentualnie widziałem jeszcze taki zestaw: https://allegro.pl/oferta/mini-browar-17-zestaw-do-warzenia-piwa-7692463405?utm_medium=app_share&utm_source=Facebook
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.