Jump to content

BamboBambo

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. To teraz panowie szybkie pytanko. Piwo tak jak przypuszczałem dofermentowało aż za dobrze można powiedzieć. Dosładzać ksylitolem przed rozlewem, czy raczej są jakieś lepsze cukry, których nie znam ?
  2. Właśnie czytałem w którymś wątku na forum że jeżeli dodam syrop do wrzącej/lub gotującej się brzeczki to faktycznie aromat ucieknie. Jeśli jednak dodam do już wystudzonej i gotowej do zadania drożdży to ma zostać aromacik.
  3. Witam Panowie. Kobieta męczy nieustannie o owocowe piwo, przewertowałem forum z góry na dół i wpadłem na takowy pomysł. Słód jęczmienny monachijski typ II 20-25 EBC Weyermann® 1 kg Słód jęczmienny pilzneński Viking Malt 1 kg Słód jęczmienny Carared® 40-50 EBC Weyermann® 1 kg Słód jęczmienny Cara Crystal 150 EBC Castle Malting® 0.5 kg Chmiel Marynka (PL) 60 g - granulat, zbiór 2019 Płatki owsiane 1 kg I tutaj pojawia się moje pytanie Po wysładzaniu powinienem mieć około 20L 15 BLG brzeczki. Plan jest taki aby rozcieńczyć brzeczkę do 40 L I do każdego fermentora, w którym będzie 20L doda ć 4x 0.5l syropu owocowego. Fermentacja na S-04 w temperaturze około 17-19 stopni I moje pytanie, czy wyjdzie coś w miarę zbliżonego do piwa owocowego i przy okazji nie zrobię 9% Redsa zmiatającego kobiety z podłogi po butelce. Będe wdzięczny za przemyślenia. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.