Jump to content

wojtaks

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wojtaks's Achievements

 1. hej to może kompromis: 10l wiaderka do miniwarek jak tu np.: https://allegro.pl/oferta/wiadro-plastikowe-z-pokrywka-wiaderko-10l-atest-9730237133 otwory można zrobić wiertłami stożkowymi ~kilkanaście zł.
 2. hej, ja się dopiero przymierzam do kupna czegoś podobnego i czytam wszystko co wpadnie w oko - zatem wypowiem się ale nie znam się:) czy faktycznie patent pomaga?
 3. tak to te zdjęcia. jest jednak sporo twardej, pełnej, nierozpadającej się łuski. tzn. na razie tylko przez folie wymacane, aby reklamacje ewentualnie uwzględnić. do tej pory mam tylko doświadczenie z alepiwo i tam faktycznie łuska pusta:) ale dzięki za feedback, może faktycznie da się coś z tego uwarzyć.
 4. cześć wszystkim, otóż szukam pomocy do ponownego, poprawnego ześrutowania (~2-3 kg) słodu w wawie (mokotów/centrum)? poprawka po znanym sklepie:) ktoś pomoże w ciężkich czasach?:) będę to reklamował ale zależy mi aby uwarzyć coś już w sobotę.... pozdrawiam, wojtek
 5. hej ja zamówiłem 15tego września, wysłali 18tego i paczka w poniedziałek, 21go do odbioru (wawa), także ok. ale ale..... ceny słodu świetne ale mam wrażenie, ze za mało doczytałem: oto śrutowanie:
 6. cześć, za parę dni będę miał gęstwę san diego WLP090, jeśli ktoś chętny mogę zlać do słoika:) odbiór wawa dolny mokotów. przy okazji chętnie przyjmę jakąś szczepkę conana/vermont/fm55 może ma ktoś wawa-okolice? pozdr, w
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.