Jump to content

simple1.1

Members
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by simple1.1

  1. Witajcie, Mam dwa rollbary, na 2 i na 3 krany. Potrzebuję schładzarek. Czy ta według Was się nada? https://www.olx.pl/oferta/schladzarka-do-piwa-CID628-IDCW3nX.html
  2. Po to jest forum żeby rozmawiać takie mądrości zostawcie sobie dla rodziny
  3. Jakie kegi kupić? Takie, które będę mógł dowolnie napełnić popularnymi piwami czy sami napełniacie?
  4. Witam, Muszę zbudować kegerator, który będę mógł sobie potem zabudować, chodzi mi o całą instalację. Dodam, że nigdy nie miałem z tym nic wspólnego, będę miał przy tym pomoc, ale co powinienem kupić. Jaka lodówka, kegi, rozdzielacze, ociekacze, krany itp? Czy ktoś ma doświadczenie i może mi pomóc? Kegerator ma być wynajmowany na wesela. Szukałem po forum, natomiast jest wszystko bardzo rozstrzelone i zgłupiałem. kegerator ma mieć 3-4 krany odsunięte od siebie po ok 30 cm. podłączone z boku skrzyni obudowy. _ Jaka lodówka czy może zamrażąrka? nowa - zeby weszły 4kegi - jakie kegi? żeby były uniwersalne do napełnienia typowym browarem typu lech, tyskie, perła itp - Jaka instalacja? przewody itp - jaka butla co2? oraz jaki reduktor - rozdzielacze itp? nie wiem co jest potrzebne... - jakie ociekacze - jakie krany/zawory I jak to wszystko ma być podłąćzone ze sobą - czy trzeba jakąś pompę?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.