Jump to content

Aethelwulf

Members
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

715 profile views

Aethelwulf's Achievements

 1. Dorzucasz normalnie kolejne porcje chmielu do hop spidera według schematu, normalnie jak do garnka.
 2. Na produktach też masz datę spożycia, co nie oznacza, że dzień po dacie się produkt zepsuje. Drożdże to organizmy żywe, a nie urządzenie z wgranym oprogramowaniem, które przy 11% je zabija.
 3. Skoro nie możesz sobie pozwolić na stołową, to kup Eternę (kupisz do 50 zł). Kapsluje każde butelki, szyjki żadnej mi nie ucięła i ma dobre opinie w porównaniu do Grety. W młotkowe szkoda się pchać.
 4. Dokładnie. Zastanawia mnie zawsze, jak ludzie kupują przyrząd bez zastanowiania się, jak on działa i jak go obsługiwać? Zobaczą słowo refraktometr i go kupują beż żadnej refleksji?
 5. Witam, pozdrawiamy i życzymy powodzenia
 6. Mnie ciekawi jak można zapomnieć o piwie na 4 miesiące
 7. Ja piekłem wieczorem i zostawiłem w piekarniku, następnego dnia dodawałem. Przez kilkanaście godzin się nie zepsuje, więc nie widziałem sensu wstawiać do lodówki.
 8. U mnie półki szklane wytrzymują bez problemu w obu lodówkach
 9. 3.8. Tutaj masz kalkulator: https://kalkulatorpiwowara.pl/gravity
 10. Zmień sprzęt, ten multimierz jest dziwny, a jak to się mówi, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Tak jak zostało wspomniane, odczyty robisz w SG. 1.040 SG to 10BLG, czyli poniżej normy Witbiera (11-13 BLG startowe), nie może być za gęste.
 11. Nie ma co liczyć na pogodę, tylko lodówka+sterownik i wtedy Ty rządzisz temperaturą
 12. Jaki sklep w zestawie daje alkoholomierz, a nie ballingometr? 🙃
 13. Myjka ciśnieniowa powinna dać radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.