Jump to content

user

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

user's Achievements

 1. Witam ponownie, Czujnik temperatury w Brauheld 35 zwariował i przełącza między dwiema wartościami temp. co sekundę. Orientuje się ktoś jaki to dokładnie czujnik? Za cholerę nie mogę nic znaleźć..
 2. No tak, wiadoma sprawa, jeśli to to to łatwa naprawa, pytanie tylko dlaczego. Nic się nie dzieje przypadkiem, ciekawe co tam niedomaga. Edit Jednak ktoś tam już 'był', kabelki z bezpiecznikami wisiały niezabezpieczone. Jeden skręcony palcami bez koszulki, drugi się rozłączył po dotknięciu, po złożeniu test zagotowania itp. kociołek przeszedł pomyślnie. Nie były przepalone. Wcześniej do 90 stopni grzał jak szalony, za szybko, mimo 1800W, teraz spokojniej. Jak przeżyje pierwszą warkę, będzie czas na mody. Bezpieczniki 15A 240C Dzięki i pozdrawiam.
 3. No niestety bezpośrednio do gniazdka, jak się wyłączył to jeszcze podświetlanie włącznika mrugało, nie od razu odcięcie, może się coś niegroźnego przepaliło, jutro rozbieranie.
 4. /delete, nie ten dział
 5. No szkoda mi oddać, jakiegoś elektryka trzeba, może być pierdoła, no ale jakiś powód musiał być. Ogólnie nie widać śladów zużycia, zacierania, popokazowy niby.
 6. No trochę, 800zł Teraz w ogóle się nie włącza i nie świeci przycisk, korków nie wywaliło, może tylko włącznik. Przyszło źle zapakowane, odkręcone nóżki(tam są bebechy, dno nie przykręcone) i wszystko latało po kartonie, nawet kosza w środku nie zabezpieczyli, swobodnie sobie "pracował", dramat.
 7. No i lipton. Podczas testu przy gotowaniu wody po osiągnięciu 90 stopni wybiło włącznik i wszystko zgasło. Oddawać, czy grzebać? Jakieś pomysły?
 8. No nie będzie innego wyjścia, pomierzę i zrobię sam, dzięki. Może ktoś tylko podać średnicę zewn. tej rurki? Dziękuję.
 9. Witam, Zakupiłem używany kociołek brauheld 35l od Klarsteina, niestety brakuje górnego ramienia do przelewu od pompy. Myślałem początkowo, żeby kupić ramię whirpoola z cb3 i przerobić do swoich potrzeb, zakładając że jest p&p. Problem polega na tym, że już nigdzie nie jest dostępne. Na pewno nie jestem pierwszy z tym problemem. Macie jakieś sprawdzone sposoby, z czego mogę to dorobić lub gdzie jeszcze dostać coś podobnego na taki gwint? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.