Jump to content

zieltel

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zieltel

  1. @Kaniutek Na taką odpowiedź po cichu liczyłem A to o co pytasz to brud i przede wszystkim szczeliny, jakby komuś zabrakło materiału przy łataniu ale za wszelką cenę chciał skończyć (sorry nie znam fachowego nazewnictwa). Oki, po przemyśleniu mam obawy co do jakości owego ratowania, zwłaszcza że w planach jest jeszcze montaż kranika i grzałki wiec z gwarancją może później być problem. Także dzięki za opinie i podpowiedzi, teraz bez żalu i tego cichego głosika "a może jakoś się uda" będę zwracał garnek.
  2. Hej. Kupiłem garnek na kadź warzelną, kierując się wyczytaną gdzieś zasadą iż przy grzaniu grzałkami to głównym kryterium jest cena. https://allegro.pl/oferta/garnek-nierdzewny-stock-pot-70-l-8452686506 No i przyszedł babol, tuż nad dnem wyglada jakby kiedyś były dwie dziury, które zostały załatane i przeszlifowane. Czy z takim czymś można żyć, czy jednak lepiej odżałować kase na kuriera i zwrócić puki można? Pierwsze dwa zdjęcia od środka, trzecie z zewnątrz.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.