Jump to content

John McPablo

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Jestem now na forum. Kilka słów na wstęp o mnie: Mieszkam w bielsku, piwo warzę od początku 2019 roku ale za to w takich ilościach, że kuchnia jest umawiana na kalendarz. Na codzień pracuję jako ślusarz, mm więc dostęp do narzędzi i stali. Mogę ((i pewnie chętnie to zrobię) pospawać różne rzeczy. Ponadto mam uprawnienia SEP, więc mogę też zrobić jakieś elektryczne ustrojstwo. Jeśli ktoś coś potrzebuje, śmiało proszę pisać. Pozdrawiam, Jakub.
 2. Zobacz ogłosznie Sterownik temperatury Witam. Oferuję możliwość zrobienia urządzenia sterującego temperaturą podczas fermentacji/leżakowania. Całość oparta jest na sterowniku stc-1000 I posiada osobne gniazda jednofazowe dla chłodziarki i grzałki. Czas realizacji zależy od czasu dostawy sterownika. Cena 110 zł. (przy zamówieniu z P.R.C.) +koszt przesyłki. Pozdrawiam. Ogłaszający John McPablo Data 16.08.2019 Cena 110,00 zł Kategoria Sprzęt  
 3. Time Left: 5 days and 4 hours

  • FOR SALE
  • NEW

  Witam. Oferuję możliwość zrobienia urządzenia sterującego temperaturą podczas fermentacji/leżakowania. Całość oparta jest na sterowniku stc-1000 I posiada osobne gniazda jednofazowe dla chłodziarki i grzałki. Czas realizacji zależy od czasu dostawy sterownika. Cena 110 zł. (przy zamówieniu z P.R.C.) +koszt przesyłki. Pozdrawiam.

  110.00 PLN

×
×
 • Create New...