Jump to content

balabon

Members
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by balabon

  1. No i o konkretną opinię chodziło. Nie ma zapotrzebowania, nie robimy, nie ma problemu.
  2. To właśnie pytanie do doświadczonych: czego Wam brakuje, co można zrobić lepiej? Jeżeli wszystko jest już wystarczająco dobre, to nie ma zapotrzebowania, nie robimy i tyle.
  3. Czy odebraliście mój wpis jako spam? Wszystkich na około przywitano, a ja pominięty. Pierwsze "piwo" z brewkita jeszcze poleży 2 tygodnie, ale już da się wypić. Wiem.., brewkit. Dwa kolejne zaplanowane z ekstraktów niechmielonych + chmielenie (polskie Pale Ale i pszeniczne z Esencji Smaku). Nie robię jeszcze, bo za ciepło. Planuję kupić lodówę do fermentacji: Zanussi ZRA40100WA. Co do stworzenia czegoś fajnego dla piwowarów: nadal aktualne.
  4. Cześć, Zaczynam dopiero w temacie warzenia piwa i jestem zielony. Ogarniam za to nieco w temacie robienia stron www. Odwiedziłem kilka stron z opisami, kalkulatorami etc. i większość z nich pamięta chyba lata 2000. Co myślicie o stworzeniu kompleksowej, w pełni darmowej (albo tylko dla forumowiczów) stronki zawierającej kalkulatory (żeby nie bawić się w ściąganie excela), przepisy i warki jak na brewness.com, włącznie z prywatnymi i co tam forum podrzuci jeszcze..? Może macie jakiś inny pomysł na stworzenie czegoś, co byłoby dla Was przydatne, a nie zostało jeszcze zrobione?
×
×
  • Create New...