Jump to content

olik

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by olik

 1. Jak uruchomić wykresy Thingspeak? Wystarczy w wkleić w Ustawieniach Write API Key z mojego kanału na Thingspeak? Coś mi to nie chce ruszyć. IP mam sztywne jak coś.
 2. Kupię buteleczkę Star San. Może być oryginalne małe opakowanie lub z rozlewu jakby miał ktoś większą ilość i byłby skłonny się podzielić.
 3. Mam tego typu termometr: https://browamator.pl/termometr-uniwersalny-20-do-110-c,3,21,1359 100 stopni pokazuje przy pełnym zanurzeniu termometru. W momencie wyciągania termometru temperatura na nim bardzo szybko spada,. Za bardzo precyzyjnego odczytu nie idzie zrobić, parzy w dłoń para przy 100, musiałbym pokombinować z jakimś przedłużeniem ręki. Przy zacieraniu pokazywało +-1 stopień różnicy. Dopiero pierwsza warka na tym sprzęcie. Jaką temperaturę ustawiacie u siebie przy gotowaniu? Przy filmach na YT widziałem, że zadają te 102 stopnie, a nawet 105. Sterownik jak nie osiągnie zadanej temperatura to nie rozpoczyna odliczania czasu.
 4. 240 m n.p.m., więc aż takiej różnicy nie mam. Taką kalibrację zestawu przeprowadza się z poziomu sterownika? Nie mam niestety instrukcji do kociołka.
 5. Używam kocioł Klarstein Brauheld 30l. Mam problem z etapem gotowania. Po zadaniu temperatury 102 stopnie, sterownik zatrzymuje się na 98 stopniach i nie uruchamia cyklu gotowania. Woda wewnątrz ewidentnie wrze, termometr manualny pokazuje powyżej 100. Grzałka ustawiona na 2500W, dodatkowo otuliłem kocioł izolacją. Przerabiał ktoś podobny temat? Kiedyś czytałem w którymś wątku o kalibracji czujnika temp., ale nie mogę tego ponownie odnaleźć.
 6. Witam, kupię sprawny, używany kocioł warzelny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.