Jump to content

skazi

Members
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

skazi last won the day on April 24

skazi had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem gdzie tam widzisz taką cenę, dwie sztuki z wysyłką kosztują 193$ czyli ok. 720zł, do tego dolicz jeszcze VAT (zawsze może być do zapłaty) i już masz ponad 1000zł.
 2. Powiem nawet że bez tych kosztów wysyłki, te kegi i tak są drogie.
 3. Skoro zadajesz takie pytania, to chyba nie masz jednak minimum wiedzy, żeby wziąć się do roboty. Trzeba było kupić gotowy zestaw na jakieś ciemne piwo, a nie zaczynać od wymyślania swojej receptury.
 4. @zasada Ja tego nie polecam, kupiłem na Ali i padł po ok. pół roku. Teraz mam taki i śmiga, do tego ma wymienne elektrody: https://aliexpress.com/item/32956904017.html Link z Aliexpress, ale dostępna jest wysyłka z polskiego magazynu, więc powinien dojść w kilka dni.
 5. Po prostu pierwotna cena była mocno zawyżona. Wystarczy spojrzeć co inne popularne sklepy dają w zestawie za ok. 200zł, a co było tutaj.
 6. Twójbrowar, Marxam, Homebeer. Trochę lenistwo z Twojej strony, większość jeśli nie wszystkie sklepy mają na głównej "Koszty i czas dostawy" czy coś podobnego i widać jak na dłoni czy mają paczkomat czy nie, wcale nie trzeba nigdzie szukać po regulaminach, czy sprawdzać dopiero przy finalizowaniu zakupu.
 7. Zakwaszanie może trwać od 24-48h, więc nic wielkiego się nie stanie.
 8. W zestawie są L. plantarum, a one zakwaszają w przedziale 20-35 stopni, ja bym nie podgrzewał tylko zostawił tak jak jest.
 9. https://aliexpress.com/item/32594187207.html
 10. Bo on też ma model RCBM-40N, być może do rantu jest w nim te 40L, co nie zmienia faktu że wg producenta pojemność użytkowa to 30L.
 11. Nikt ich nie oszukał, mają po prostu inny model. Jest RCBM-40N który ma 30L, RCBM-41N 40L i RCBM-42N 60L.
 12. Polecam przemieszać od czasu do czasu w hopspiderze.
 13. "Pszenicznak na chmielu aromatycznym" mnie kupił 😜
 14. Używał ktoś tego blendu, jak efekty? Pytam bo mam zamiar wziąć się za flandersa i nie wiem czy czekać na Roeselare Blend (którego nigdzie akurat nie ma), czy spróbować tego blendu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.