Jump to content

Pawello12

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co się stało ze słodem pale ale? Nie widzę go na stronie sklepu. Czy będzie jeszcze dostępny?
 2. Te dwa jasne punkty chyba tak wyszły przez promienie światła. W dodatku widać odbijające się krople na pokrywie. Bardziej mi chodzi o tą taka jakby blonke na powierzchni. Niestety nie dam już innego zdjęcia, bo piwo rozlałem do butelek.
 3. Jest się czym martwić, czy to na powierzchni jest normalne? Drożdże us05. Smakuje normalnie.
 4. Dobrze, w takim razie chciałbym zrobić 10 litrów. Zacieranie przez godzinę z 67 stopniach. Chmielenie: 10 g marynki na 60 min, 10 g Cascade PL na 15 min, 10 g Cascade PL na 0 min 30 g Cascade PL na zimno. Zostawić tak jak jest? Czy coś tu jeszcze zmieniać? Brewness podaje mi goryczkę na poziomie 22 IBU i gęstość 10,5 BLG.
 5. Dzięki za podpowiedzi Znalazłem jeszcze 10 g marynki. Czy będzie ona pasowała do tego bezstylowca?
 6. Sam się zastanawiam, czy robić 10 czy 20 litrów. Zakładałem raczej 10. Zdaje sobie sprawę, że muszę coś dokupić. Nie chciałbym tylko wydać już majątku. I chciałbym raczej wykorzystać surowce, bo to ma być ostatnie piwo w tym sezonie. Myślałem jeszcze, żeby zrobić z tego american wheat. Ale kusi mnie też trochę jakaś nieskomplikowana aipa.
 7. Cześć Posiadam 1 kg słodu pils i 1kg pszenicznego, 50 g chmielu cascade pł oraz gestwę danstar Nottingham. Prosiłbym o jakiś prosty przepis na aipę. Co musiałbym dokupić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.