Jump to content

beiot

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Strona www
  http://www.wyrobydomowe.blox.pl
 1. Zbiornika był projektowany na 20l produktu. Testy pokażą. To prototyp. Projekt był mój, a wykonanie VSOP. Może się komuś przyda: http://www.vsop.com.pl/ Cena uzależniona jest od wyposażenia osprzętu ustalana indywidualnie. Zbiornik nie jest produktem seryjnym, ale będzie i wtedy podane zostaną ceny. Na razie należy dokonać testów i poprawek. Jak to bywa z prototypami. Tak postanowił VSPO.
 2. Witam No mój kociołek już prawie gotowy. Została elektronika do podłączenia i pompa. Testy, a potem ważenie.
 3. Artykuł na temat napoju nazywanego w sklepach piwem http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Wiesz-co-pijesz-Tak-ci-sie-tylko-wydaje,wid,12713656,wiadomosc.html?ticaid=1afa6
 4. Tak wiem myślałem o radiatorze. Pastę też dostałem. Tylko od czego go dopasować? Wiatraczek masz na 220V. Najprościej byłoby od komputera radiator z wentylatorem tylko, że nie na 220V:(
 5. Ale czy on nadaje się do piwa? W opisie jest napisane, że reguluje się przepływ nie ciśnienie. Czyli stały przepływ, a nie stałe ciśnienie.
 6. Ale czy on nadaje się do piwa? W opisie jest napisane, że reguluje się przepływ nie ciśnienie
 7. Z tego co się dowiedziałem to z 4kg słodu, czyli ok 20l Kocioł 20 średnicę 40cm wys. całkowitą 60 cm, czyli pewnie ok 50l pojemności tak mi wychodzi
 8. U mnie ma być średnica 22cm ze względu na grzałki. Wysokość ok 35-40cm Grzałki nierdzewne mają być wyginane na zamówienie i powiedziano mi, że mogą być problemy z utrzymaniem wymiaru. Wyjdzie w trakcie.
 9. To tak jak ja. Prototyp będzie gotowy za ok 14 dni. Szczegóły są dogadywane. Podam informacje po złożeniu sprzętu. Sterownik od http://www.aterm.pl/ Fajny człowiek. Doradził na telefon co i jak, wytłumaczył. Bardzo chętny do pomocy.
 10. Pewnie byłoby zbyt duże organicznie dla pompy tłoczącej
 11. w oryginale są otworki 3mm i jakaś siatka z tworzywa która się kładzie na perforowaną blachę.
 12. Belzebub tylko czy pompa sobie poradzi przy otworach 1-1,5mm. Myślę o zrobieniu 2 do 2,5mm.
 13. Tego nie wiem. Otworki mają ponoć 3mm tak mi podał użytkownik który ma go od 2007r i zrobił na nim coś ok 200 warek Czy to zły pomysł? Lepiej kupić oryginał?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.