Jump to content

Piwniczka Jerzego

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są w sprzedaży też zaprawki do alkoholi. Może to jest sposób na aromat whisky bez dodawania procentów. Korzystał ktoś z takich zaprawek do piwa?
 2. Szkoda że wczoraj nie odpisałeś wziął bym całość osobiscie, byłem w Łodzi. Ale możemy się dogadać na pw z wysyłką całości.
 3. W czwartek będę przejazdem przez łódź w godzinach popołudniowych, jak będzie możliwość to przygarne 2x250ml
 4. Dzieki za odzew. Znajomy jest na Florydzie i przeglądałem strony pobliskich sklepów detalicznych i ceny w przeliczeniu na PLN porównywalne do tego co jest u nas na rynku. Więc chyba odpuszczę, szkoda zachodu. No chyba że się mylę, albo źle szukałem. BTW Macie może jakieś inne pomysły na to co mozja tam kupić?
 5. Witam Od dłuższego czasu obserwuje forum i kształcie się w piwowaratwie. Warze że slodow i przyszedł czas na poradę. Tj: Znajomy leci do USA i wpadłem na pomysł że mógł by mi przywieźć świeży chmiel prosto z `ogródka` i tutaj pojawiają się patania: 1.czy warto? 2.z kąd ewentualnie zamawiać do hotelu ? 3.jak wygląda techniczine i transport chmielu w bagażu lotniczym nadanym [cło, legalność przewozu itp] Z góry dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...