Jump to content

Rastif

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rastif

  1. Mam do was dwa pytania: 1) Czy grzałki łączyć równolegle czy może jest jakaś opcja by każda połączyć osobno i obu używać tylko do podgrzewania wody w początkowym etapie a później już używać tylko jednej? 2) Czy działacie na czystej malinie czy używacie płytki? Szukałem jej, ale chyba jest już nie osiągalna.
  2. @Eselchen @Robert87 Dzięki Panowie za pomoc. Zastosuje wasze podpowiedzi na pewno. Jeszcze co do nóżek, to myślałem żeby dać wspawać 4 nakrętki m10 na dole i wkręcić nóżki jak na załączonym obrazku wyżej. Dałoby mi to większą swobodę dzięki możliwości wykręcenia ich oraz ich wbudowanej regulacji. Czy może lepiej na sztywno przyspawać to co zostanie z rurek 22x1,5?
  3. @Robert87 @quattro Już mam kupione rurki, więc szkoda teraz to zmieniać. Pewnie najlepszą opcją byłoby znalezienie tokarza, jednak dalej wolę poszukać półśrodków. Nóżki maksymalnie 30 cm, ale ostatnio znalazłem u siebie jakieś stare nóżki, które są regulowane na gwint 8.
  4. Panowie mam do was kilka pytań: - szukam sposobu na łatwe połączenie silnika z gwintem fi 6 z rurka 22x1,5. Redukcje? - czy przy fd najlepiej zrobić spust na samym dnie czy z boku jak najniżej fd? - czy myślicie, że port termometru wystarczy jak złapie z drugiej strony nakrętka z uszczelką czy lepiej wspawać mufkę? - zostanie mi trochę rurek 22x1,5 myślicie że nadadzą się na nóżki do kega?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.