Jump to content

Radi_wroc

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Miasto
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, potrzebuję sztukę lub dwie o pojemności zalanej brzeczki ok.55-60l. Oczywiście stal min. 304
 2. Potrzebował bym ok 80-90cm. Jest wykonalne?
 3. Cześć, jakie wymiary pręta oraz elementu wyciętego?
 4. Na chwilę obecną nie mam takiej potrzeby, wskazania nie są obarczone błędem. Konfrontuję go czasem z testem kropelkowym (mam akwaria). Ważna sprawa to nie dopuścić do wyschnięcia elektrody.
 5. Zerknij na https://pl.aliexpress.com/item/32622789316.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.92a45c0fiNHup6 Używam od długiego czasu i jest bardzo pomocny przy różnych zastosowaniach.
 6. Daj spokój, popatrz się jeszcze raz na niego i się zastanów czy warto... oszczędzić 25-30 zł. Pomyśl o kolejnej warce którą trafi, dzięki tej oszczędności. On nadaje się już tylko do recyklingu. Kup sobie nowy zawór 3/8 gw>gz, nakrętkę 3/8 oraz uszczelkę silikonową i zamontuj. Znasz pewnie przysłowie o "oszczędzaniu" 😉
 7. Spróbuj przepłukać np. kwasem fosforowym, powinno pomóc. Co to za pojemnik, kanister? Zrezygnuj z kreta i piro na rzecz takich produktów jak: nadwęglan sodu, wodorotlenek sodu i na koniec starsan, będziesz miał pewność zdezynfekowania sprzętu...późniejsza infekcja to tylko już efekt grzebania i ciekawości. Nie wkładaj takiej armatury do w/w roztworów na dłuższy czas, lepiej zainwestować w elementy nierdzewne.
 8. Dziękuję za zainteresowanie. Własna konstrukcja działała od 2015 z wymianą silnika po drodze, nie jest to zły pomysł, jednak brak w nim możliwości wycentrowania tak by za jakiś czas nie trzeba znowu przy tym grzebać. W chwili obecnej nie są to tak drogie urządzenia na nasze potrzeby bym znowu to składał. Napisz proszę jak długo i czy intensywnie użytkujesz mieszadło, ma jakieś mankamenty?
 9. Mam miedziana, trochę warek wychłodziła i pewnie z kolejnymi da sobie radę . Później podeślę Ci fotkę.
 10. Witam, Poszukuję mieszadła magnetycznego tak by bez problemu mieściła się kolba 2l. Czy posiada ktoś takowe z LINKA lub godne polecenia tak do 150PLN. Nie kryję, że wolałbym z PL z fakturą, jednak nic nie mogę znaleźć -wszystko do 1000ml.
 11. Bardziej myślałem w prostokącie pod dwa krany, ale dzięki za linka, będzie alternatywa.
 12. Kupię ociekacz w miarę możliwości małych rozmiarów.
×
×
 • Create New...