Jump to content

Orzech1988

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czym polerowałeś? Jakiej metody/narzędzi do tego używałeś? Mam kolumnę wraz z dwoma kranami, które chcę zregenerować. Pozdrawiam T.S.
 2. Nie, cały czas czekamy na koszulki, które są reklamowane (podczas prania zszedł nadruk). Ponadto działamy w zawieszeniu z uwagi na stwierdzony wirus wśród kilku członków. Jeśli będę wiedział coś więcej dam znać. Pozdrawiam T.S.
 3. Uwaga uwaga, wyniki! Grand Championem XI Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego został Łukasz Kolasiński i to jego piwo będzie warzone przez Browar Jana! Najszczersze gratulacje! - z tego co wiemy, to debiut w konkursie piwowarskim, tym bardziej czapki z głów! Reszta wyników w załączeniu poniżej. Wszystkim zwycięzcom na podium oraz uczestnikom także składamy olbrzymie gratulacje, bowiem poziom był wysoki i wyrównany. Piwu Cześć!
 4. Imienna lista uczestników zgłaszających piwa do konkursu:
 5. Sytuacja wyjaśniona po konsultacji z kolegą ATP: Zadzwoniłem do InPost na infolinie Podałem numer telefonu, numer nadania paczki, imię i nazwisko, adres odbioru i dostałem taką odpowiedź: Infolinia: "Nie wiem co się stało, być może omyłkowo została zawrócona przez NADAWCĘ lub z jakiegoś innego powodu została zawrócona...." Cisnąłem dalej osobę z infolinii, bo nadawca nic nie zawracał, a w miejscu odbioru zawsze ktoś jest (we wskazanych godzinach), i pytałem: czy możliwe jest, że zawrócono paczkę z powodu uszkodzenia, bo to była paczka z piwem na konkurs itd. to wtedy wreszcie dop
 6. Przypominamy o wysyłce piw na konkurs :)) Został zaledwie tydzień. Pozdrawiam T.S.
 7. Butelkę można również oznaczyć na inne sposobny, np. w formie zawieszki (jak na butelce wódki na weselu). Jak kto woli.
 8. Punkt: 19.3. Każda butelka powinna być nieoznakowana (bez trwałej etykiety). Dopuszcza się oznakowanie na kapslu
 9. Oznaczyć na kapsli jakimiś znakami np. numerem, ciągiem liter, cyfr, a później w zgłoszeniu napisać jakie to były cyfry. np. wybrana została (w formularzu zgłoszeniowym) kategoria Wee Heavy i poniżej w zakładce " Oznaczenie na butelce/kapslu * " wpisać należy odpowiednie oznaczenie z kapsla.
 10. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w poniższym linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchDXdz4jlPAEYdNKWnTsQa18pijPpn3GADnRSsiLRHrgX2_w/viewform?fbclid=IwAR1RYwan1_XDAapgDcqkVWD_weGjoQBP1rRgFJNLir_8GBoIuFY1jkfDc0E
 11. R e g u l a m i n XI Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego Częstochowa, 12 września 2020 r. Organizator: Częstochowski Krąg Lokalny Towarzystwa Promocji Kultury Piwa BRACTWO PIWNE 1. Organizatorzy wyznaczają skład Komisji Konkursowej, której decyzje są ostateczne. 2. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie osoby pełnoletnie. 3. W konkursie wyznaczono 6 kategorii: 3.1. Wee Heavy (Strong Scotch Ale) - to mocne piwo górnej fermentacji wywodzące się ze Szkocji.
 12. Niestety na 100% terminu jeszcze nie mogę potwierdzić. Konkurs tak, jak w ostatnich latach ma odbyć się przy okazji imprezy: "V Częstochowski Festiwal Piwa Regionalnego-Rzemieślniczego". Impreza ta planowana jest na 2 weekend września, czyli wypada w dniach: 11, 12 i 13 września. Z tego wynika, że najbardziej realnym terminem jest sobota 12 września. Gdy termin będzie potwierdzony i ustalony na 100%, wówczas taka informacja będzie tutaj ogłoszona. Pozdrawiam T.S.
 13. Zapraszamy do kolejnej Bitwy Piwowarów Domowych! Witamy w Rundzie IV --> Tym razem do uwarzenia mamy: "MarcALE" Dzień Bitwy ogłaszamy na 27 marca (piątek) godzina 19:00 w Multitap Piwiarnia Częstochowa. Styla MarcAle - Czyli Marcowe w wydaniu ale - górna fermentacja, łatwiejsza do uzyskania w domu. Zabawa polega na tym, żeby zrobić piwo bliskie Marcowemu, czyli głęboko słodowe, ale w elegancki zbalansowany sposób z lekko wytrawnym finiszem, o niskiej zawartości estrów - od tego wychodzimy, reszta to finezja piwowarów. Piwu cześć! Tak jak w poprzednic
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.