Jump to content

Abasan30

Members
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Abasan30

 1. Abasan30

  Garnek Royal 40L

  Jeszcze musisz pozbyć się czujnika który zabezpiecza przed zagotowaniem wody bo garnek będzie tylko do zacierania
 2. Abasan30

  Garnek Royal 40L

  Dodaj sobie regulator obrotów. Moc grzałek to 3000 W podczas gotowania będziesz miał gejzery będzie bardzo pryskać. Jak będziesz dodawał regulator z zobacz na czas pracy pod maksymalnym obciążeniem. Ja miałem regulator na 4000W czas pracy chyba do 10 sekund zakupiony na Ali. I po kilku warka szlak go trafił. Więc zakupiłem na allegro do 10000W. Zrobiłem na nim ponad 40 warek i jest Ok.
 3. Tu jest instrukcja i filmik https://blog.elektroweb.pl/regulator-temperatury-rex-c-100-instrukcja-jak-podlaczyc-i-skonfigurowac/
 4. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Ustawienie trybu termopary też ma znaczenie. Po załączeniu powinie pojawić się maksymalny zakres temperatury PV 1300°C ( Rex100)
 5. Lepiej zakupić coś lepszego od Rex c100 bardzo przekłamuje w wyższych temperaturach ( 60 -70° C) wiem bo mam. Sprawdzałem na różnych termoparach.
 6. Ja mam ustawione na 0.7 mm. Filtracja na wężyku w oplocie bez problemu. Wydajność od 92 do 95%.
 7. Reasumując: niewielkie i pojedyncze elementy, łatwe do czyszczenia przy krótkim kontakcie z brzeczką można stosować.
 8. Powierzchnia do czyszczenia jest nie wielka bo tylko rurka około 2.5 cm. Myślę że wystarczy wrzątek i szczoteczka. Złączka taka jak w załączniku
 9. Dzięki za informację Mosiądz chciałem zastosować do wymiennika płytowego tam gdzie przepływa brzeczka. Czas chłodzenia to około 5-6 minut ( i to był by czas kontaktu brzeczki z mosiądzem). Myślę że nie powinno być problemów.
 10. Witam Chciałbym zastosować złączki z mosiądzu ale nie jetem pewien czy nadają się do kontaktu z brzeczką. Mosiądz jest dość tani, i różnorodność końcówek jest większa od tych z nierdzewki.
 11. Abasan30

  Abasan30

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.