Jump to content

apiotlis

Members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

apiotlis's Achievements

  1. Chyba nie to samo, bo autorzy się nie zgadzają :/ Czy pierwsza zawiera informację o budowie aparatury? Będzie po jej przeczytaniu w stanie zbudować prowizoryczny sprzęt, zakupić skadniki i uwarzyć pierwsze piwo? Dziękuję za pomoc ;)
  2. Witam, poszukuje książki o warzeniu piwa dla taty na prezent świąteczny. Nigdy nie miał styczności z piwowarstwem, jednak zawsze chciał zrobić własne piwo. Chciałbym aby w książce znalazł się poradnik budowy sprzętu tanio, domowym sposobem (najważniejsze). Oprócz tego wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Znalazłem kilka książek, które wpadły mi w oko: https://www.empik.com/domowe-piwo-podrecznik-poczatkujacego-piwowara-banachowicz-adrian,p1114329449,ksiazka-p https://www.empik.com/domowe-warzenie-piwa-lehrl-richard,p1137855350,ksiazka-p https://www.empik.com/domowe-piwo-opracowanie-zbiorowe,p1114004212,ksiazka-p Proszę o radę, która książka będzie najlepsza
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.