Jump to content

szczawiosław

Members
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

szczawiosław last won the day on November 5 2020

szczawiosław had the most liked content!

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Rumex
 • Miasto
  Białystok

Kontakt

 • Imię
  Szymon

Recent Profile Visitors

779 profile views

szczawiosław's Achievements

 1. W Korei mają, chyba, piwo ryżowe z dodatkiem ekstraktu z liści bambusa.
 2. To ty chcesz ball locka na króciec nasadzić? Trochę nie ten typ złącza. To co podlinkowałeś jest do https://tusiekonczyinternet.pl/pl/p/Nakretki-58-Ball-Lock-plyngaz/204
 3. Możesz wyjaśnić, uzasadnić, uświadomić w czym gniazdka tablicowe były by lepsze? Fajniej/profesjonalniej wyglądają? Większy fejm na dzielni? Czy po prostu lubisz niebieski? A może odpowiednie było by natynkowe z IP54? @bigos89Szacun na dzielni już masz Nie boisz się że gniazda nawet na wcisk i potraktowane klejem na gorąco mogą ci się zapaść przy wkładaniu wtyczki? Jakie konkretnie złącza do czujników? W sensie jakiś link, czy coś
 4. Daj se siana, ja wysyłam w każdej kategorii ile się da, nawet nie zgodne ze stylem i totalne syfy. Niech cierpią.
 5. To ma być identyczny, czy np. może być https://superbutelki.pl/pl/p/KOREK-uszczelka-z-recznym-ZAWOREM-do-BECZKA-BECZULKA-MINI-KEG-5L/1342
 6. Bez czatu w dwa dni zrobiłem robotę z tygodnia. Chacie WRÓĆ!
 7. Smutno tak bez chata, chyba trzeba będzie popracować.
 8. Zrobiłeś wycięcie pod anteną na płytce?
 9. Widać nikt nie robił. Jedyna podpowiedź jaka mi przychodzi do głowy to Milk Stout z jagodami (od razu uprzedzam że nie mój), na 2kg mrożonych jagód szło 650g laktozy (warka chyba 12l).
 10. Brakuje mi możliwości zrobienia kilkustopniowego startera. W filtrach w Stylach piwa jak kliknie się na napis opisujący rodzaj fermentacji to przenosi do zbioru pasujących drożdży. Jak się kliknie obok napisu normalnie filtruje wszystko.
 11. @Sumikk Ehhh, dobra, próbujesz otworzyć plik xlsx starszą wersją excela i wywala tobie formułę przy konwersji. Wklej całe formuły z komórek w których pokazuje tobie błąd.
 12. @Sumikk co chcesz zmienić? Tylko dane etykiet czy coś więcej modyfikujesz? I jak dane etykiet to które? Co dokładnie tam wpisujesz?
 13. Za dokumentacją "+Denotes a lead-free package. A “+” will appear on the top mark of lead-free packages."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.