Jump to content

KrzysiekM

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

291 profile views
 1. Da się. Trzeba sprawdzić tylko piny w kodzie (zdaje się, że nawet jest przygotowana konfiguracja) i samemu skompilować kod.
 2. Witam, Pochwalę się swoim projektem dla BrewPiLess. Zmajstrowałem sobie płytkę z dwoma przekaźnikami, wyprowadzeniem dla LCD, dwa gniazda na termometry i dwa wejścia dla przycisków. Wymiary płytki to 92mmx50mm. Przekaźniki 16A. Jak widać na załączniku działa na tym BrewPiLess. Mam jeszcze kilka wolnych płytek jakby ktoś chciał sobie polutować.
 3. Widziałem film ale mam uwagę. Mając takie rozwiązanie nie jesteś w stanie precyzyjnie ustawić temperatury wewnątrz fermentora. Pas wtedy grzeje zadaną temperaturą przez cały czas więc wahania temperatury zewnętrznej przenoszą się na temperaturę wewnątrz fermentora. Jak możesz zauważyć na moim wykresie jestem w stanie ustabilizować temperaturę do +-0.06C. Co do aliexpress to zgłaszaj spór. Ja dostałem bez problemu zwrot za kilka zakupów. W twoim przypadku jest to jak najbardziej uzasadnione.
 4. Ja bym zgłosił spór. Oczywiście bez zwrotu towaru. Lepiej kupić czarny pas na ali. Ok 45 zł + np Sonoff TH10 lub TH16 z termometrem. Za 100zł masz fajny sterownik do grzania. U mnie działa już na trzeciej warce i jestem zadowolony. Przy odrobinie technicznej wiedzy możesz mieć nawet zdalny podgląd: https://thingspeak.com/channels/711612
 5. Dry Stout OG: 12Blg FG: 4Blg odfermentowanie 67%. Temp fermentacji 19 st C. Zacieranie w 65 st. C. Piana niska ok 2cm w fermentorze. Praca drożdży ustała po ok 4 dniach. Piwo super. American Stout OG: 16Blg FG: 5,5Blg odfermentowanie 66%. Gęstwa po Dry Stout. Temp fermentacji 17 st C. Zacieranie w 65 st C. Piana niska ok 2 cm w fermentorze. Praca drożdży ustała po ok 3 dniach. Piwo jeszcze się nagazowuje. Session IPA OG: 12Blg po 5 dniach zeszło do 7Blg czyli odfermentowanie 43%. Gęstwa po American Stout. Temp fermentacji 16-17 st C. Zacieranie w 71 st C. Brak piany a drożdże pracowa
 6. Ja miałem saszetkę po brewkicie od MJ na saison. Zrobiłem ostatnio na nich z zacierania i z 14blg zeszły do 0.5 więc chyba można.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.