Skocz do zawartości

Kaniutek

Members
 • Liczba zawartości

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Dinderi Ghost Gum
 • Rok założenia
  2018
 • Miasto
  Raszyn

Kontakt

 • Imię
  Mirek

Ostatnie wizyty

139 wyświetleń profilu
 1. Kaniutek

  Aplikacja Chat

  @Laseku, może wyłącz już tę pompę, to się brama piekieł zamknie i zamiast niej wyświetli się normalny czat. :)
 2. Kaniutek

  Aplikacja Chat

  Lasek rozwalił czata z pompą!
 3. Kaniutek

  Aplikacja Chat

  A mi sie striming onlajn z warzenia przerwał i widzowie pewnie nie wiedza co ze sobą zrobić...
 4. Kaniutek

  Aplikacja Chat

  Po dzisiejszych pracach na czacie nie powstał on z niebytu.
 5. Kaniutek

  Forum zauważone błędy

  Odkąd pojawiły sie zmiany, wpisy dużo dłużej sie "Zapisują".dotyczy to zarówno wiadomosci, jak i samych postów. Po wcisniciu przycisku "Dodaj odpowiedz" przycisk robi sie szary a nanim pojawia sie napis "Zapisywanie" i to zapisywanie trwa i trwa. I nie zalezy to od aktualnego stanu łacza, czy wysyłanych załaczników.
 6. Może być. Nie mniej, nie do końca wiemy, jakie jest założenie tej pracy. Moze ankieta jest tylko częscią częsci. Jak by jednak nie było, masz absolutną rację, że to raczej nie na to forum. Chociaz, nie wiadomo kto tu zagląda...
 7. No, nie jestem tak do końca przekonany. Myslę, że Undeath troche za szybko skonkretyzował swoje przemyslenia nt. ankiety i wyciagnał trochę za szybkie wnioski. A niektórzy koledzy powyżej, zasugerowali sie ta opinią i może nawet nie spróbowali wyciągnac własnych wniosków. Otóż, w moim odczuciu, ankieta ta nie sugeruje braku lub luk w wiedzy osoby, która ją opracowała. Ona jest tak skonstruowana, żeby pomóc nie tylko zbadać preferencje osóby ją wypełniającej, ale równiez pomóc w ocenie poziomu wiedzy tej osoby. Zauważcie, że większośc pytań jest napisana schematem: " Na co zwraca Pani/Pan uwagę", " Pani/Pana zdaniem ", " preferuje Pani/Pan " itp., itd.Nic nie narzuca, nic nie sugeruje. Prosi o zaznaczenie odpowiedzi zgodnej z preferencją lub przekonaniem ankietowanego. Odpowiedzi sa zaś tak wybrane, żeby odzwierciedlić najczęstsze stereotypy. Dlatego, to ze w odpowiedzi na to samo pytanie znajdują się obok siebie Lager i Pilzner nie musi sugerować, że ankietujacy nie umie rozpoznać tych dwóch terminów. Raczej sugeruje, że ankietujący zakłada, że ankietowany może te dwa słowa rozumieć zupełnie inaczej. Nie rozważamy, czy błednie czy nie. Sprawdzamy poziom wiedzy i preferencji.Więc, jesli zaznaczy np. jedno, a nie zaznaczy drugiego, moze to wskazać na pewny poziom wiedzy, lub jej brak. Albo na poziom hipsterii. Wydaje mi sie, ze ta ankieta została skonstruowana w sposób bardzo przemyślany i ma jasno określony cel badawczy. Może być wykorzystana w mrketingu celowym, który jak to czesto bywa, nie opiera się na świecie rzeczywistym, tylko na wierzeniach i emocjach. I nie zgadzam się z tym co o niej napisał Undeath, chociaż też nie chce mi się tej ankiety rozwiązywać.
 8. Że zacytuję mojego profesora: "Praca magisterska nie ma za zadanie opracować rewolucyjnej technologii, ani opisac przełomowego dla nauki zjawiska. Ma udowodnić, ze student potrafi używać narzędzi naukowych."
 9. @oxy96nie zdążyłem jeszcze zareagowac na Twoje prosby i prosz... Ale obsługa!!! Nie wiem, czy dzisiaj usiądę do komputera w domu więc dam znać z opóźnieniem.... A w ogóle, na swoje potrzeby zrobiłem arkusz - wyedytowałem arkusz podany przez autora tematu - gdzie moge wydrukować 7 kolumn po 11 etykiet (łacznie 77 etykiet), a na dole kartki nadal jest miejsce na prostokątne naklejki na skrzynki. Więc, gdyby ograniczyc się tylko do naklejek na kapsle, mozna by spokojnie zmiescic jeszcze 1, jeśli nie 2 rzędy naklejek na jednej stornie. Potencjalnie wiec mozna zrobić arkusz A4 na 84 lub 91 naklejek. Dużo pewnie zalezy od samej drukarki i dopuszczalnych marginesów, ale mysle, że warto powalczyć. Wszak i tak wyrzucamy nadmiary, czy to zadrukowane, czy czyste.
 10. @oxy96nie zdążyłem jeszcze zareagowac na Twoje prosby i prosz... Ale obsługa!!! Nie wiem, czy dzisiaj usiądę do komputera w domu więc dam znać z opóźnieniem.... A w ogóle, na swoje potrzeby zrobiłem arkusz - wyedytowałem arkusz podany przez autora tematu - gdzie moge wydrukować 7 kolumn po 11 etykiet (łacznie 77 etykiet), a na dole kartki nadal jest miejsce na prostokątne naklejki na skrzynki. Więc, gdyby ograniczyc się tylko do naklejek na kapsle, mozna by spokojnie zmiescic jeszcze 1, jeśli nie 2 rzędy naklejek na jednej stornie. Potencjalnie wiec mozna zrobić arkusz A4 na 84 lub 91 naklejek. Dużo pewnie zalezy od samej drukarki i dopuszczalnych marginesów, ale mysle, że warto powalczyć. Wszak i tak wyrzucamy nadmiary, czy to zadrukowane, czy czyste.
 11. Przecież przykładasz plus do odpowiednich pinów.
 12. Coś jest nie tak. Po wyedytowaniu w zakładce "Ustawienia" jakiejkolwiek komórki, na etykiecie pojawia sie komunikat błędu. Nie jestem niestety tak biegły w Excelu, z eby wskazac w czym bład. W kazdym razie, u mnie nie działa. mam Excel 2010 w wersji 14.cośtamcośtam
 13. Coś jest nie tak. Po wyedytowaniu w zakładce "Ustawienia" jakiejkolwiek komórki, na etykiecie pojawia sie komunikat błędu. Nie jestem niestety tak biegły w Excelu, z eby wskazac w czym bład. W kazdym razie, u mnie nie działa. mam Excel 2010 w wersji 14.cośtamcośtam
 14. Takie pytania to na "elektrodzie", raczej. Sprawdz metodą prób i błedów. Silnik powinien sie kręcić zgodnie z profilem mieszadła. Jeśli jest ono wyprofilowane do prawych obrotów, powinien sie kręcić w prawo. Jesli do lewych, to w lewo. I podejrzewam, że jak podłaczasz sposobem 1, to się kręci w jedną, a sposobem 2, to w drugą stronę. Dlaczego, złe?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...