Skocz do zawartości

Piotrek2632

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

  A więc wybraliście browar: Hopito, Olimp oraz rzutem na taśmę Perun. Idę kompletować piwa na live, a tymczasem zapraszam na odcinek!!:) https://youtu.be/Nw0UVXTtydI
 2. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

 3. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

 4. Piotrek2632

  Bursztyn w piwie

 5. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

  Zapraszam na nowy film, w którym robię Cold brew bursztynu.
 6. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

 7. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

 8. Piotrek2632

  piwo brata

 9. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

 10. Piotrek2632

  Izba Otrzeźwień Vlog

  Zapraszamy na jutrzejszy live, który odbędzie się o godz 17:) tym razem Izba Otrzeźwień już w pełnym składzie:) https://youtu.be/ckGKRtFnBVY
 11. Piotrek2632

  Bursztyn w piwie

  Pomyślałem, bo to na razie jest ogólny zamysł. Poza tym jak widzisz podałem warkę i ekstrakt, więc jakiś pomysł już jest. Pytam bo może ktoś już używał bursztynu i wie jak najlepiej go dodać i jak intensywny jest. Później powstanie dokładny plan warzenia. Pytam po to , żeby rozwiać swoje wątpliwości.
 12. Piotrek2632

  Stworze odcinek z komentarzy widzów. Co mówi beergeek na wczasach???

  Film został usunięty, ponieważ stwierdziłem, że jednak piwna brać niema takiego poczucia humoru. Chciałem zrobić coś nowego, innego, no ale cóż. Co do Jepiwki, to raczej podchodzę do niej z dystansem i nie widzę aż takiego prestiżu, który stamtąd płynie. Hejtem się nie przejmuję akurat, lepiej się śmiać niż płakać:D Nie myli się ten kto nic nie robi, a ludzie zawsze będą się śmiali i hejtowali. A i każdy jakoś zaczynał. I nie jest to podyktowane bucowatością tylko po prostu zdrowym podejściem do życia. Co do wątku to przemyślę sprawę, ale nie wiem czy jest sens coś wrzucać.Więc to tyle w temacie z mojej strony.
 13. Piotrek2632

  Bursztyn w piwie

  Witam, byłem na wczasach i tak sobie pomyślałem " dlaczego by nie uwarzyć piwa z bursztynem", zakupiłem 100 g owego złota morza. Myślę nad jakąś ipką . I tu pojawia się pytanie ( na necie nie bardzo mogłem coś znaleźć). Ile tego bursztynu powinno się użyć, jak go dodać i co daje? Próbował już może ktoś? czy np to 100 g to za mało? planuję warkę ok 20 l takiej powiedzmy 14. Oczywiście mniej więcej wiem, że daje aromaty żywicy, pytanie tylko jak to jest w praktyce?
 14. Piotrek2632

  Zacieranie nieześrutowanego słodu

  haha spoko ok będę pamiętał:D gdzie odbiór?:D
 15. Piotrek2632

  Stworze odcinek z komentarzy widzów. Co mówi beergeek na wczasach???

  tam się filmów nie wrzuca raczej, a przynajmniej nie widziałem
×