Jump to content

Shooter

Members
 • Posts

  843
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Brak
 • Rok założenia
  X
 • Miasto
  Dominikana

Kontakt

 • Imię
  User

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Shooter's Achievements

 1. Trochę (ale niezbyt, bo poznałem już zmienność tego forum) mnie zadziwiacie. Jak Browamator wysyła w 7 dni to D..A bo inni w 2 dni. Teraz zero kontaktu, termin nieznany, kłamliwe zapewnienia o rzekomo wysłanej przesyłce, gdy tak naprawdę utworzono tylko list przewozowy, to jest OK. Nieźle
 2. Jak widać nie poradziliście sobie logistycznie z nawałem zamówień. Prawdopodobnie zebralićsie więcej zamówień niż stany magazynowe stąd opóźnienia, to po co było jeszcze na 6 godzin przed końcem akcji zachęcać kupujących. Jak widać był apetyt na klienta a za małe możliwości sklepu. Na Waszym miejscu zastanowił bym się nie tylko nad DDD ale i całokształtem podejścia do klienta. Tu nikt nikomu nie robi łaski. Klient zgodnie z wymogami sklepu płaci wywiązując się ze swojej części umowy, a sprzedający podając termin dostawy ma go dotrzymać, lub kontaktować się z kupującym szukając zadowalającego rozwiązania. Widząc Państwa stosunek do kupujących nie tylko nie będę kupował, ale też będę uświadamiał znajomych z kim mają do czynienia.
 3. Miałem zamiar dokonać zakupów w tym sklepie, ale dzięki Waszym przestrogom zrezygnowałem. Więcej osób powinno się wypowiadać, coś na zasadzie komentarzy Allegro, wtedy zweryfikowalibyśmy sklepy i ich podejście do klienta.
 4. http://screenshooter.net/102228400/skrin_63
 5. Dziś szczególny dzień evejecp.jpg Co w nim szczególnego?
 6. Przez siedem lat tak tak myślałem do puki nie sprawiłem sobie sterylizatora z suszarką, a spryskiwaczy ciśnieniowych i lejków & zlewów na tyś. szt. but. przerobiłem. Właśnie używam starsanu i w tym zestawie sprawia się idealni! Spróbuj! Mam te same doświadczenia, oszczędzam czas i nerwy. Teraz zamiast przelewać z butelki do butelki, szybciutko je ogarniam i spokojnie spijam piwko.
 7. Shooter

  lol :)

  nio, a szkło to twardy materiał i polerowanie długo trwa Szczególnie, gdy to ręcznie robią,
 8. Ja tu widzę zapleśniałe butelki nie wino. IMHO korki powinny być zalakowane, poza tym to nie to forum. Polecam http://wino.org.pl/forum/
 9. Jeżeli coś źle powieliłem, albo są w błędzie bardzo chętnie wysłucham argumentacji dlaczego tak nie jest, albo chociaż jakiś link do artykułu Krzysiu, wszyscy wiedzą, że często masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i późniejszą pokorą. Przytaczasz uwagi z dokumentu podpierając się autorytetami. TU masz jeszcze raz treść, jak czegoś nie zrozumiesz to pisz, chętnie pomożemy.
 10. Ja nie rozumiem jak można powielać w kolejnym temacie tą samą bzdurę i nikt nie reaguje na to. Jak się ma taka umiejętność dekantowania jonów z roztworu również dobrze by można warzyć w garnuszku stalowym Coś wiesz na ten temat to się wypowiedz dlaczego to bzdura? Najlepiej powiedzieć, że się powiela głupoty i nie wytłumaczyć dlaczego to jest dopiero poziom ekspert. Ja wziąłem to stąd: http://warszawskifes...s_cech_piwa.pdf aromat metaliczny. Jeżeli uważasz, że to co napisali - Dori, Leszczyński, Mielczarek i Sadownik jest głupotą to skrobnij im maila i błyśnij wiedzą na ten temat, żeby więcej nie było powielanych takich "bzdur". Nie śledzę na bieżąco wszystkich wątków, więc jestem niedoinformowany, a widzę tu zalążek przepychanki. Proszę więc gorąco o oświecenie mnie jak wyglądają jony żelaza, abym mógł je oddzielić podczas dekantacji brzeczki. Może zastosować jakiś filtr, by te jony nie przeleciały? Przy okazji chciałbym też zapytać jak oddzielić z brzeczki jony aluminium po warzeniu w garnku aluminiowym?
 11. Jak sprzedać to po złotówce chodzą, a wymienić to na Tyskie? Przyjeżdża to kartonami zza Odry, oni tam nie mają hut?
 12. ten pierwszy gąsior jest najstarszy 25l ciekawe ile młóta zjedzą te młode 5l Fajny wątek, jeszcze admin mógłby dołączyć zakładkę do translatora.
 13. Nie widzę dobrze, bo mi kożuch z drożdży zasłania.
 14. Jak Szkocja wyjdzie z UE, to jestem za zrzutą na bilet dla forumowicza jake, pod warunkiem, że w miejscowości, gdzie zamieszka nie będzie dostępu do internetu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.