Jump to content

Shooter

Members
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Brak
 • Rok założenia
  X
 • Miasto
  Dominikana

Kontakt

 • Imię
  User

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też byłbym zainteresowany, bo choć większość keguję to do butelek też idzie niemało.
 2. Brudna, bo używana. Za to ładnie wykonana, równo zwinięta nie tak jak wiele co już widywałem, a wyglądały jakby były zwijane w ręku.
 3. Trochę (ale niezbyt, bo poznałem już zmienność tego forum) mnie zadziwiacie. Jak Browamator wysyła w 7 dni to D..A bo inni w 2 dni. Teraz zero kontaktu, termin nieznany, kłamliwe zapewnienia o rzekomo wysłanej przesyłce, gdy tak naprawdę utworzono tylko list przewozowy, to jest OK. Nieźle
 4. Jak widać nie poradziliście sobie logistycznie z nawałem zamówień. Prawdopodobnie zebralićsie więcej zamówień niż stany magazynowe stąd opóźnienia, to po co było jeszcze na 6 godzin przed końcem akcji zachęcać kupujących. Jak widać był apetyt na klienta a za małe możliwości sklepu. Na Waszym miejscu zastanowił bym się nie tylko nad DDD ale i całokształtem podejścia do klienta. Tu nikt nikomu nie robi łaski. Klient zgodnie z wymogami sklepu płaci wywiązując się ze swojej części umowy, a sprzedający podając termin dostawy ma go dotrzymać, lub kontaktować się z kupującym szukając zadowalającego rozwiązania. Widząc Państwa stosunek do kupujących nie tylko nie będę kupował, ale też będę uświadamiał znajomych z kim mają do czynienia.
 5. Miałem zamiar dokonać zakupów w tym sklepie, ale dzięki Waszym przestrogom zrezygnowałem. Więcej osób powinno się wypowiadać, coś na zasadzie komentarzy Allegro, wtedy zweryfikowalibyśmy sklepy i ich podejście do klienta.
 6. Jak w temacie, kupię głowicę Flach A do petainerów. Oferty z ceną proszę na PV, aby uniknąć zbędnych komentarzy na ogólnym. Sposób dostawy: Paczkomaty inPost Koszt dostawy: wg cennika Inpost Stan: używany
 7. Matras - http://screenshooter.net/102228400/skrin_117 Merlin - http://screenshooter.net/102228400/skrin_115 Amazon - http://screenshooter.net/102228400/skrin_116 W tym stylu to mogę też pomóc; https://www.google.pl/#safe=off&q=ksi%C4%99garnie+internetowe
 8. http://screenshooter.net/102228400/skrin_63
 9. Dziś szczególny dzień evejecp.jpg Co w nim szczególnego?
 10. Przez siedem lat tak tak myślałem do puki nie sprawiłem sobie sterylizatora z suszarką, a spryskiwaczy ciśnieniowych i lejków & zlewów na tyś. szt. but. przerobiłem. Właśnie używam starsanu i w tym zestawie sprawia się idealni! Spróbuj! Mam te same doświadczenia, oszczędzam czas i nerwy. Teraz zamiast przelewać z butelki do butelki, szybciutko je ogarniam i spokojnie spijam piwko.
 11. Mam kolejne mieszadła, zainteresowanych zapraszam na PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.