Jump to content

burczas

Members
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

About burczas

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  BUL BEER
 • Rok założenia
  2018
 • Liczba warek
  9 i rośnie :D
 • Miasto
  Czerwionka-Leszczyny

Recent Profile Visitors

769 profile views
 1. Tak mają. dorabiałem akurat do fotografii i pierścienie do astrofoto. Pisz do Janusza On jest właścicielem firmy. Toczyli mi również ciężkie elementy. Myślę że podołają .
 2. Dzięki.. A, czy ktoś zna średnicę pokrywy z Klarsteina 50 L. Lub lepiej, może ma do sprzedania??
 3. Jak Ci się nie spieszy to szukaj okazji. Mam Coobre CB3 . A udało mi sie kupić zdekompletowany Klarstain 50 L. Taki kocioł Brak elektroniki i kilku rurek zaworów i pompki . Ale grzałki działają, resztę dopasuję i planuję wsadzić sterownik od Malinowego. Jak złoże tą 50-tkę to CB3 pójdzie pod młotek
 4. @Muchor wczoraj Napisał i zalicytowałem. Mam ten złom.😁 Jaki sterownik możecie polecić do tej 50-tki? Mam Inkbird ITC-308, Myślałem też o bezprzewodowym od malinowego. Ale nie mam tam netu. Może uda mi się niewielkim kosztem przywrócić do życia ten kociołek. Myślałem tez przełożyć bebechy z mojego CB3
 5. Masz może foto tego co zrobiłeś ?
 6. No i lipa. Kaj jo dostana taki zaworek ?? ma ktoś pomysł??
 7. Byłem w sklepie, kupiłem końcówkę do węża z gwintem 1/4" . Nie pasuje. Więc chyba to jest 7/16". Bo 3/8" jest za mały.
 8. Z tej aukcji w opisie aukcja . Wynika ze to 1/8 cala. Kurcze, już sam nie wiem. Szkoda żeby po zakupie okazało się że muszę odsyłać. edit. Teraz przymierzyłem do końcówki w szybkozłączkach ball lock Pepsi i wynika, że to jest ten sam gwint. Na jednej aukcji z tymi plastikami jest napisane że: Para szybko złączek firmy CMB typu Ball Lock z gwintem 7/16" UNF + Króćce 7mm ze stali nierdzewnej. Gwint wewnętrzny 1/4” (FFL[MFL]) odpowiada gwintowi 7/16” UNF. No teraz to chyba zamówię 1/4"
 9. 3/8 9,525 16 - 24 7/16 11,112 14 - 20 I tu mam problem czy ten górny wynik 3/8 czy dolny 7/16... chyba ten nie ??
 10. Kompletuję swój wyszynk. Dorwałem reduktory i chciałem pod nimi zamontować dodatkowe zawory i tu mam problem, bo nie bradzo wiem ile cali i jakie będą do Co2 odpowiednie. Na foto zapodałem wymiar w mm, wraz suwmiarką.
 11. up. w innym temacie: Do sprzedania "Chłodziarka"
×
×
 • Create New...