Jump to content

Samael071

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Samael071's Achievements

 1. ...a browarnik musi tylko dopilnowac by tego piwa nie spasteryzowac
 2. Ja niestety się spotkałem.Przy okazji fermentowania bittera.Fermentacja była tak burzliwa,że piana wydostała się przez rurkę fermentacyjną.Nie wiem czy to przypadek,ale od tamtej pory rurki używam tylko do cichej fermentacji.
 3. Jeśli szczelnie zamkniesz fermentor z rurką, to niestety dwutlenek węgla skutecznie usunie wodę z rurki, bądź sama rurkę Ja stosuje metodę niedomkniętego fermentatora i zastanawia mnie dlaczego nie polecasz tej metody ?
 4. Jak do mycia butelek, to ja mogę udzielić namaszczenia Tylko pewnie z dojazdem byłby problem...
 5. Lubie bardzo De Press, miałem okazję widziec ich też na żywo.Dają chłopaki czadu - "Bo jooo Cie Kochooooooooom"
 6. Według tego co piszą na swojej stronie jest to 12 litrów.
 7. Po to chyba człowiek wynalazł inne tworzywa, żeby nie mordować zwierząt dla bukłaków.
 8. Ciekawe jak smakuje takie 55% piwo? Patent z wiewiórkami troche niesmaczny...
 9. Używam obecnie Ubuntu Lucid Lynx 10.04 tj. jego polskiego odpowiednika czyli Lśniącego Lamparcika :] Chciałem sobie zainstalować tego ultamtixa,ale wyskakuje mi "Błąd: Niemożliwe spełnienie zależności: python2.5".Wie ktoś o co lotto i jak obejść ten problem ?
 10. Ładnie pani wymiata na klawikordzie Nawet Slayera zagrała
 11. Witam i życzę udanego i przyjemnego warzenia.
 12. Mój kolejny krok ku zacieraniu, to będzie właśnie opisany powyżej sposób.Znalazłem już nawet recepturę na dunkelweizena,ale nie wiedziałem jak to wszystko ugryźć.Z ziaren słodów w tej recepturze są tylko słody karmelowe, a reszta to ekstrakt.Teraz wszystko jest już dla mnie jasne.Dzięki Scooby masz "+" za tego posta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.